Anasayfa / Etkinlik / Aziz Nicholas Günü için Lviv Bryukhovychi Tren Seferleri

Aziz Nicholas Günü için Lviv Bryukhovychi Tren Seferleri

Aziz Nicholas, Lviv Demir yollarının 19 Aralık Aziz Nikolaos Günü ile start verdiği L-3535 Lokomotifi Lviv Ana İstasyonundan Bryukhovychi kadar yolcu taşımacılığı başlattı. Tarihi ve hfantastik bir macera sunan tren yolculuğuna ilk günden itibaren çocuklu aileler rağbet gösteriyor.

Aziz Nicholas Günü için Lviv Bryukhovychi Tren Seferleri | Lviv Haber

Aziz Nicholas, Lviv Kutsal Günler, Lviv yıl başı etkinlikleri, Lviv Tren Seferleri, Lviv nicholas day, Lviv Çevre Turları, Lviv Tren turları

Lviv Demir yollarının 19 Aralık Aziz Nikolaos Günü ile start verdiği L-3535 Lokomotifi Lviv Ana İstasyonundan Bryukhovychi kadar yolcu taşımacılığı başlattı. Tarihi ve hfantastik bir macera sunan tren yolculuğuna ilk günden itibaren çocuklu aileler rağbet gösteriyor. Noel Şarkıları ile Kış Manzaralı nostalji dolu bir yolculuk sizi bekliyor. Mini gösterimlerinde yol boyu sizi eğlendirdiği bu yolculuğa şehri ziyaret eden bir çok misafiri görmek istediklerini belirten görevliler, 
Trenin  Lviv ‘den Bryukhovychi’ye gidiş dönüş olarak    19 – 24 – 25 – 30 – 31 Aralık ve 1 – 2 – 7 – 8 – 9 – 14 Ocak tarihlerinde sefer düzenleyeceğini belirtti.

Saat.: 12:40 ‘da Lviv Merkez Tren istasyonundan hareket eden tren Bryukhovychi ‘i Vyrushatyme istasyonuna 13:00 ‘te ulaşıyor. 

Saat.: 13:45 ‘te Bryukhovychi ‘den hareket eden tren 14:05 ‘te tekrar Lviv Merkez Tren istasyonuna dönüş gerçekleştiriyor.

6 Yaşından Çocuklara Ücretsiz Seyahat imkanı sunan bu gezinize Sadece 6 UAH ödeyerek katılabilirsiniz. 6-14 Yaş gençler için 4,5 UAH ücret talep ediliyor.Lviv ‘de alternatif turlara katılmayı düşünen gezginciler için bir önerimizdir. 


lviv_noel_tren-seferleri01  lviv_noel_tren-seferleri02Aziz Nicholas, Lviv Kutsal Günler, Lviv yıl başı etkinlikleri, Lviv Tren Seferleri, Lviv nicholas day, Lviv Çevre Turları, Lviv Tren turları

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Lviv Köylerinde Paskalya Sevinci – Easter Fest

Lviv Köylerinde Paskalya Sevinci, Her Ülke de Dini Bayramlar Kutlanır. Hristiyanlar için ...

Translate »