Anasayfa / Lviv Top List / 24 Saat için Lviv / Diana Çeşmesi – Diana At Rynok Square

Diana Çeşmesi – Diana At Rynok Square

Diana Çeşmesi, Diana At Rynok Square, Şehire Adım Attıktan Sonra Neredeyse ana Merkez üssünüz olacak olan Rynok şehir meydanın Hemen Köşesinde bulunan Cafe de soluklana bilirsiniz. Diana Çeşmesi - Diana At Rynok Square | Lviv Haber Adres.: Pazar Meydanı, 1. - Open Air Cafe, Tango And Dancing Classes Every Saturday And Every Sunday 1, Runok Square Çalışma saatleri.: 10:00 a.m - 22:00 p.m Şehire Adım Attıktan Sonra Neredeyse ana Merkez üssünüz olacak olan Rynok şehir meydanın Hemen Köşesinde bulunan Cafe de soluklana bilirsiniz. Genellikle Bahar Mevsiminde Hizmet vermeye başlayan ve SOn Baharda Kapanan Cafenin Hemen Önünde Bulunan Pistte ise Hafta'nın belirli…

Genel Bakış

Süper..!

Özet : Lviv Açık Hava Dansları

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Diana Çeşmesi, Diana At Rynok Square, Şehire Adım Attıktan Sonra Neredeyse ana Merkez üssünüz olacak olan Rynok şehir meydanın Hemen Köşesinde bulunan Cafe de soluklana bilirsiniz.

Diana Çeşmesi – Diana At Rynok Square | Lviv Haber

Diana Çeşmesi, Diana At Rynok Square, Lviv, Lviv Haber, Lviv Şehir Meydanı, Lviv Açık Hava dansları, Lviv de nerede dans edilir, Lviv Dans, Ukrayna Lviv

Adres.: Pazar Meydanı, 1. – Open Air Cafe, Tango And Dancing Classes Every Saturday And Every Sunday 1, Runok Square

Çalışma saatleri.: 10:00 a.m – 22:00 p.m

Şehire Adım Attıktan Sonra Neredeyse ana Merkez üssünüz olacak olan Rynok şehir meydanın Hemen Köşesinde bulunan Cafe de soluklana bilirsiniz. Genellikle Bahar Mevsiminde Hizmet vermeye başlayan ve SOn Baharda Kapanan Cafenin Hemen Önünde Bulunan Pistte ise Hafta’nın belirli günleri Salsa, Bachata, Kizomba, Tango gibi Latin Danslarının müziğini duyabilirsiniz. Burdan Geçen insanlar bir anda kendini pistte bulabilirsiniz.

Lviv ‘in kalbindeki bu yerin asıl sırrı ise Av Tanrıçası Diana Anıtının etrafında kurulmuş olmasıdır.  Kendinize bir fincan Lviv Kahvesi söyleyebilir. Tramvaylar, Gezi Grupları ve Etraftaki etkinlikleri gözlemleye bilirsiniz.

Bahar ile birlikte Karnaval Havasına Bürünen Lviv ‘de Şehrin Kalbinin atışlarını duyabilir ve hatta görebilirsiniz. 

Diana Kafesi; Antik Bir Dekora sahiptir. Tanrıça Diana ‘nın Siyah Beyaz Fotoğrafları, Cafeyi ziyaret edenlerden oluşan fotoğraflar, Lviv Latin Dansları ile ilgili fotoğraflar görebilirsiniz.

Her Gün Jazz ve Diana Çeşmesinin Su Sesini duyabilirsiniz. Haftanın belirli günleri de Dans Gösterileri düzenlenir. Herkes buna katılabilir.

Kahvenin görünümü antik dekorlarıyla ve tanrıça Diana’nın siyah beyaz fotoğraflarıyla, kahvenin fotoğraflarıyla ve tango dansının fotoğraflarıyla dekore edilmiş. Tango elinden alınmaz kahvenin bir parçası vardır. Burada her gün caz ve su sesleri duyulur, her hafta hafta sonunda ise tango ve salsa profesyoneller dans edilir. Ancak isteyen herkes da dans edebilir.Önerilerimiz.:

Diana Kafesinde Güne Ve Lviv Gezinize küçük bir ara vermek için uğraya bilirsiniz. Çeşitli atıştırmalık yiyecek bulabilirsiniz. Farklı bire Türlerinden Tercihte bulunabilir veya Süt ile hazırlanan Kokteylleri deneye bilirsiniz. 

Bağlantı Noktası.:

SalsaFiestaLviv

LvivSalsa

GALERİ

[Not a valid template]

VİDEO

  

  


Diana Çeşmesi, Diana At Rynok Square, Lviv, Lviv Haber, Lviv Şehir Meydanı, Lviv Açık Hava dansları, Lviv de nerede dans edilir, Lviv Dans, Ukrayna Lviv 

Hakkında HmmT AYDs

Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Lviv için 10 Konsept Restoran

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv ‘de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç ...

Translate »