Anasayfa / Lviv Top List / 24 Saat için Lviv / En Ünlü Beş Kahve Evi
Doğru Kitlenize Ulaşmak için Reklam Verin

En Ünlü Beş Kahve Evi

En Ünlü Beş Kahve Evi, Bir Şehire Yapılan gezi de bazı mola anları bir çok anında oluşmasını sağlar bunu en özel yapan şeylerden biri yaptığınız eylemin size keyif vermesi ve anı oluşturması Lviv ‘i ziyaretinizde size farklı bir şeyler suna bilecek ve Şehri gezerken yaşadığınız

En Ünlü Beş Kahve Evi | Lviv Haber

     Bir Şehre Yapılan gezi de bazı mola anları bir çok anında oluşmasını sağlar bunu en özel yapan şeylerden biri yaptığınız eylemin size keyif vermesi ve anı oluşturması Lviv ‘i ziyaretinizde size farklı bir şeyler suna bilecek ve Şehri gezerken yaşadığınız ve gördüğünüz şeyleri anı olarak size yerleştirebilecek dinlenme aralarınız için küçük bir çalışma yaptık ve çok bilinenin dışında damak zevki olarak ünlenmiş kahve evlerini araştırdık.

 

1. Siyah Bal – BLACK HONEY

En Ünlü Beş Kahve Evi, Lviv en özel yerler, Lviv en iyi kafeleri, Lviv ne içilir, Lviv ünlü kafeleri, Lviv ünlü mekanları, Lviv Kahve, Lviv Gidilmesi öneriler yerler, Black Honey

Alternatif Atıştırmalıkların yanında Damak zevkinize uygun bir kahve belirleyip, gün ortası alışkanlıklarınızı tazeleyebilirsiniz. Sade bir iç mimariye sahip işletme de ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

L-face   Facebook Sayfası için Tıklayınız…

Adres.:  Львів, вул. Костюшка,2 – 79000 Lviv | +380 322 555 125

 

2. Kahve Dünyası – СВІТ КАВИ

Cafe_Lux03

Birbirinden değişik kahvelerden istediğinizi seçebilir anın keyfini çıkartırken, hoşunuza giden kahveden ev içinde bir miktar hazırlattırarak yanınızda evinize götürebilirsiniz. Çeşitli Workshopların olduğu bir günde ziyaret ediyorsanız, programa dahil olabilir kahve çeşitleri hakkında ve alternatif atıştırmalıklarla uyum ölçülerini öğrenebilirsiniz. Kendine özgü sadece bir iç konsepte sahip işletmede 30 yakında kahve çeşidiyle keyifli bir gün ortası molası sizi bekliyor. 

L-face   Facebook Sayfası için Tıklayınız…

Adres.:  Кульпарківська 59, Lviv 79000 | +380 322 952 077

Doğru Kitlenize Ulaşmak için Reklam Verin

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

2 yorum

  1. Lviv Coffee Manufacture Benim vazgeçilmezim. ama bir çok yer var. Özellikle bir de küçük kahve dükkanlarını deneyin derim. Mocco Cafe de çok güzel kahveler içtim. Kesinlikle denemelisiniz.

  2. Glory Cafe ‘nin üzerine tanımam. Yurt dışında Bu kadar Nezih ve Profesyonel bir hizmet veren Türk işletmesi daha görmedim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

10 Geleneksel Ukrayna içeceği

Sizlere bu yazımızda 10 Geleneksel Ukrayna içeceği ni tanıtmak istiyoruz. 10 Geleneksel ...