Anasayfa / Rota / Gezgin&Rota / Golden Rose Galiçya Jewish Restoran

Golden Rose Galiçya Jewish Restoran

Lviv Golden Rose Galiçya Jewish Restoran, Menü de fiyatları göremeyeceğiniz Golden Rose Yahudi Restoranı Sinagog Kalıntılarının yakınında Lviv Tarihinde yaşayan Yahudi Toplumundan Kalıntıları tema alan Bahçe içerisinde bir yerdir. Menü de fiyatlar olmadığı için burada Yahudi Gümrüğü Usulü geçerlidir. Golden Rose Galiçya Jewish Restoran | Lviv Haber Adres.:  Staroevreyska Sokağı, No: 37  -  Lviv, 37 Staroevreiska Str. Çalışma Saatleri.: 11:00 - 02:00 Tel.: +38  050  370 38 63 Email.: IYampolska@fest.lviv.ua   Altın Gülün Altında - Galiçya Yahudi Restoran Menü de fiyatları göremeyeceğiniz Golden Rose Yahudi Restoranı Sinagog Kalıntılarının yakınında Lviv Tarihinde yaşayan Yahudi Toplumundan Kalıntıları tema alan Bahçe içerisinde bir yerdir. Menü de fiyatlar…

Genel Bakış

İyi..!

Özet : Lviv Lezzet Rehberi

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Lviv Golden Rose Galiçya Jewish Restoran, Menü de fiyatları göremeyeceğiniz Golden Rose Yahudi Restoranı Sinagog Kalıntılarının yakınında Lviv Tarihinde yaşayan Yahudi Toplumundan Kalıntıları tema alan Bahçe içerisinde bir yerdir. Menü de fiyatlar olmadığı için burada Yahudi Gümrüğü Usulü geçerlidir.

Golden Rose Galiçya Jewish Restoran | Lviv Haber

Golden Rose Galiçya Jewish Restoran | Lviv Haber

Adres.:  Staroevreyska Sokağı, No: 37  –  Lviv, 37 Staroevreiska Str.
Çalışma Saatleri.: 11:00 – 02:00
Tel.: +38  050  370 38 63
Email.: IYampolska@fest.lviv.ua

 

Altın Gülün Altında – Galiçya Yahudi Restoran

Menü de fiyatları göremeyeceğiniz Golden Rose Yahudi Restoranı Sinagog Kalıntılarının yakınında Lviv Tarihinde yaşayan Yahudi Toplumundan Kalıntıları tema alan Bahçe içerisinde bir yerdir. Menü de fiyatlar olmadığı için burada Yahudi Gümrüğü Usulü geçerlidir. Yani Menüden beğendiğiniz yiyecek ve içecekler için fiyat pazarlığı yapmanız gerekmektedir. 

Bu olay ile Adrenalin hormonumuz yükselirken, Pazarlık etme iç güdünüzü bir anda ortaya çıkırıverir. Korku ve Risk içerisinde bir pazarlığın sonucunda siparişiniz gelecektir. 

Unutmayın Önce Pazarlık, Eğer pazarlıksız sipariş verirseniz Adisyonda gelen fiyatlara razı olduğunuz anlamına gelir Kuzu kuzu fazladan hesap Ödemeyin. İyi Pazarlık etmenin sırlarında Şarkılar, Şiirler ve Fıkralar yatmaktadır. Bunlar pazarlığın eğlenceli kısımlarını oluşturmaktadır.  İyi bir pazarlığın sonunda İyi bir indirim ile birlikte sürpriz hediyeler de gelecektir. Tiyatro gösterisi gibi bir etkinlik varsa önceden rezervasyon yaptırmanızda yarar var. Tabi isterseniz bu sizin gösteriniz de olabilir.     

Burada Çeşitli Yahudi Yemeklerini Tada bilirsiniz;

  • Humus,
  • Forşmak,
  • Balıklı Mantı,
  • Tel-A-Lviv Patates Krepleri (derunı деруни),
  • Tsimes,
  • Lviv ‘e özel Strudel ” Önerilen Sipariş “
  • Yahudilere Özgü Klez Müzik ile birlikte Otantik bir Ortamda Keyif yapabilirsiniz. 

Değişik eğlenceleri de izleyebilirsiniz;

  • Tematik bir Şapka ve Bir Tutam Saçın (peys-пейсики) Provası,
  • Kuru Üzüm Likörü İkramı,
  • Restaurant ‘ın Bahçesinde ki Gerçek Tavuk ile tanışa bilirsiniz.

Lviv Haber Lviv Golden Rose Restaurant da Yahudi Yaşam Biçimini yansıtan bir Ortamı gözlemleyebilirsiniz. Dekorlar ve Süslemeler tamamen Yahudi Yaşam Biçimini yansıtmaktadır. Menora lar, ANtik Kemanlar, Dikiş Makineleri, Hz. Davut ‘un Sembolik Yıldızları vardır. Teras da ise eski sinagog kalıntılarını görebilirsiniz. 

Golden_Rose_Orta1 

Önerilerimiz.:

Lviv Gezi Rehberi Lviv ‘e yapacağınız seyahatiniz de Lviv de daha önce yaşamış toplulukların kültürlerine karşı bir merakınız oluşursa önerimiz Yahudi Toplumunun Kültürel mirası niteliğindeki bu restoran ‘ı ziyaret etmeniz olacaktır.

 

Bağlantılar.:

L-face   At The Golden Jewish Restoran – Facebook  Bizi Takip Edin…

L-instagram  At The Golden Jewish Restoran – Instagram   Bizi Takip Edin…

L-Rss  At The Golden Jewish Restoran – Web-Site   Tıklayınız…

Golden_Rose_Orta4

 

GALERİ


[Not a valid template]

 

VİDEOAltın Gül Yahudi Restoran, At the Golden Rose, Galician Jewish Restaurant, Lviv golden rose restaurant, Галицька жидівська кнайпа, Golden Rose Galiçya Jewish Restoran, Lviv Golden Rose

Hakkında HmmT AYDs

Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy, lviv yakınlarda nerelere gidebilirim? Sorusuna ...

Translate »