Anasayfa / Rota / Gezgin&Rota / Karpatlarda görmek isteyeceğiniz Gizli Müzeler
Doğru Kitlenize Ulaşmak için Reklam Verin

Karpatlarda görmek isteyeceğiniz Gizli Müzeler

Karpatlarda görmek isteyeceğiniz Gizli Müzeler, Yöresel Halk Yaşam Tarzını ve Gelenekleri anlamınızı sağlayacak olan Kültürel Yaşamın geçmişten getirdiği objeler ile sizlerin görmesi ve Ukrayna 'da geleneksel yaşam tarzını anlamınızı sağlıyor. Karpatlarda görmek isteyeceğiniz Gizli Müzeler | Lviv Haber Yöresel Halk Yaşam Tarzını ve Gelenekleri anlamınızı sağlayacak olan Kültürel Yaşamın geçmişten getirdiği objeler ile sizlerin görmesi ve Ukrayna 'da geleneksel yaşam tarzını anlamınızı sağlıyor.   1. Su Smithy Hamor - Водяна кузня Гамора 300 yıllık bir geçmişin kültürel ve yaşam tarzı olarak örneklerini görebileceğiniz müze, Transcarpathian bölgesi Lisichanka Lysychovo Irshava ilçesi Forge Köyünde bulunmaktadır.  Adres.: Lysycheve, Irshava Transcarpathian Bölgesi - с. Лисичеве, Іршавський р-н, Закарпатська область. 1760…

Genel Bakış

Çok İyi..!

Özet : Karpatlar Gezi Rehberi

Kullanıcı Oylaması: 3.65 ( 1 oy)

Karpatlarda görmek isteyeceğiniz Gizli Müzeler, Yöresel Halk Yaşam Tarzını ve Gelenekleri anlamınızı sağlayacak olan Kültürel Yaşamın geçmişten getirdiği objeler ile sizlerin görmesi ve Ukrayna ‘da geleneksel yaşam tarzını anlamınızı sağlıyor.

Karpatlarda görmek isteyeceğiniz Gizli Müzeler | Lviv Haber

Karpatlarda görmek isteyeceğiniz Gizli Müzeler, Karpatlar müze, Karpatian museum, Ukrayna Karpatlar, Bukovel, Karpatlara Nasıl Gidilir, carpatian tour, Bukovel Türk

Yöresel Halk Yaşam Tarzını ve Gelenekleri anlamınızı sağlayacak olan Kültürel Yaşamın geçmişten getirdiği objeler ile sizlerin görmesi ve Ukrayna ‘da geleneksel yaşam tarzını anlamınızı sağlıyor.


 

1. Su Smithy Hamor – Водяна кузня Гамора

Karpatlar_Muze03 Karpatlar_Muze04

300 yıllık bir geçmişin kültürel ve yaşam tarzı olarak örneklerini görebileceğiniz müze, Transcarpathian bölgesi Lisichanka Lysychovo Irshava ilçesi Forge Köyünde bulunmaktadır. 

Adres.: Lysycheve, Irshava Transcarpathian Bölgesi – с. Лисичеве, Іршавський р-н, Закарпатська область.

1760 ‘lı yıllardan bu yana bölge de yaşayan halkın ve işletmelerden kalan döneme ışık tutan objelerin bir araya getirildiği nehir yakını bir yer’dir.  Bazen gittiğimiz ülkelerde yaşam tarzı ve hayatın işleyişi bizi çok etkiler bazı yaşadığımız olayları anlamlandırmanın en iyi yolu Doğasını yaşadığımız kültürün geçmişini ve bugünü irdeleyerek anlamlandırabiliriz. Karpatlar da sürdürülen yaşamı bütün boyutlarıyla öğrenmenin en iyi yolu bu tip kültür müzeleridir.
Müzeye yakın demir atölyelerinden birini ziyaret etmek isterseniz. Victor Petrovka Misafir perver bir demir ustasıdır.  önceden kendisine bilgi verirseniz. sizi misafir olarak kabul edecektir. 
Tel.: +38 067 902 77 21

Tur ve Rehberlik Hizmeti için Tıklayınız…


 

2. Kosmach köyünde Müzesi koyun

Karpatlar_Muze02 Karpatlarda görmek isteyeceğiniz Gizli Müzeler, Karpatlar müze, Karpatian museum, Ukrayna Karpatlar, Bukovel, Karpatlara Nasıl Gidilir, carpatian tour, Bukovel Türk

Ukrayna ‘nın doğasında yetişen ve kendine has özelliklere sahip koyunlardan elde edilen Süt, Peynir ve türevlerinin incelemek ve veririmlilik ve Organik yapısını korumak için çalışmalar yapıldığı Doğal yaşam Parkı niteliğinde bir müzedir. Ücretsiz olarak gezebileceğiniz bu müzeyi gitmeden aramanız gerekiyor. Çünkü Hayvanlar ile sürdürülen işlemlerden dolayı size ziyaret saati bildireceklerdir. 

Kosmach Otobüsü veya Kosova’dan Kolomyia geçebilirsiniz. “Kosmatska Paskalya Yumurtası.” Müzesi olarak gidebilirsiniz. 

Tur ve Rehberlik Hizmeti için Tıklayınız…

Adres.: Ivano-Frankivsk bölgesi. ile Kosova alanı. Kosmach, Just Klyfa |  вано-Франківська обл. Косівський район, с. Космач, присілок Клифа
Tel.: +38 034 785  77-41 | 067  999  21-15

Doğru Kitlenize Ulaşmak için Reklam Verin

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Lviv için 10 Konsept Restoran

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv ‘de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç ...