Anasayfa / Ye&İç&Eğlen / Lviv Gurme / Left Bank Restaurant – Sol Kıyı Festival

Left Bank Restaurant – Sol Kıyı Festival

Left Bank Restaurant, Opera Binasının yan tarafından girişi olan yer altı restoran da canlı performansları dinleye bilir, sizin için özel hazırladıkları sunumlarla keyifli bir akşam geçire bilirsiniz. Lviv Underground Restaurant | Lviv Haber Adres.:  Özgürlük Caddesi, No.: 28 -  Lviv, 28 Svoboda Ave. Çalışma Saatleri.:  Hafta İçi.: 11:00 - 24:00  |   Hafta Sonu.: 11:00 - 02:00 Tel.: +38 050 430 53 85 Email.: jkuzan@fest.lviv.ua Lviv Opera House Yan Tarafından girişi bulunan Yer Altı Performans Restoranı Left Bank Opera Underground Opera Binasında Aktivite olsada olmasa da Her zaman bu yer altında bir müzik grubunun perdormansı sergilenir. İç Konsepti Opera House Binasında ki Zaman…

Genel Bakış

Çok İyi..!

Özet : Lviv Mekan Rehberi

Kullanıcı Oylaması: 1.9 ( 1 oy)

Left Bank Restaurant, Opera Binasının yan tarafından girişi olan yer altı restoran da canlı performansları dinleye bilir, sizin için özel hazırladıkları sunumlarla keyifli bir akşam geçire bilirsiniz.

Lviv Underground Restaurant | Lviv Haber

Left Bank Restaurant, Lviv The Left Bank, Opera Underground Restaurant, Лівий берег, Фестиваль-ресторація, Opera Underground restaurant Lviv, Lviv underground restaurant, Lviv Popüler Yerler

Adres.:  Özgürlük Caddesi, No.: 28 –  Lviv, 28 Svoboda Ave.
Çalışma Saatleri.:  Hafta İçi.: 11:00 – 24:00  |   Hafta Sonu.: 11:00 – 02:00
Tel.: +38 050 430 53 85
Email.: jkuzan@fest.lviv.ua

Lviv Opera House Yan Tarafından girişi bulunan Yer Altı Performans Restoranı Left Bank Opera Underground Opera Binasında Aktivite olsada olmasa da Her zaman bu yer altında bir müzik grubunun perdormansı sergilenir. İç Konsepti Opera House Binasında ki Zaman içerisinde gerçekleşen etkinliklerin bir Arşivi gibi ve Otantik bir atmosfere sahiptir.

Kaybolmuş Nehrin bir Müze Yansıması niteliğindeki Restoran ‘ın işletmecisi 300 yıl önce burda bir Nehir Olduğunu ve Balıkçı Tekneleri ile gezinebilindiğini söylüyor. Sonraları Poltva ismindeki bu nehirin Gizlendiğini söylüyor. Menüsünde, Tiyatronun altında nehir yolu yatar eğer bu zarar görürse, Tiyatro ve Restoran yıkılır yazıyor. Mutlak Son olarak dekoratif çatlaklar ve Kapı üzerindeki simgeler bunu işaret eder.Modern Sanatın bir çok sergisi burada gerçekleşmektedir. Resim Sergileri, Konserler, Toplantılar, Kostüm Provaları, Tiyatro Provaları vb. bir çok etkinlik gerçekleşmektedir. 

Büyük Bakır borudan bira doldura bilir. Canlı Müzik dinleyebilir ve Lviv ‘in yöresel mutfağından gelen tariflerle hazırlanan yemeklerden deneye bilirsiniz. Keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Left Bank Restaurant, Lviv The Left Bank, Opera Underground Restaurant, Лівий берег, Фестиваль-ресторація, Opera Underground restaurant Lviv, Lviv underground restaurant, Lviv Popüler YerlerÖnerilerimiz.:

Lviv ‘i ziyaretiniz de Sanat ile yakından ilgili iseniz ve Bir çok etkinliğe gidemeyecek durumda iseniz. Bu restoran da Prova edilen etkinliklerin bir çoğunun demo sunu görebilirsiniz. 

 

Bağlantılar.:

L-face    Lviv The Left Bank Restoran – Facebook Bizi Takip Edin…

L-instagram   Lviv The Left Bank Restoran – Instagram Bizi Takip Edin…

L-Rss   Lviv The Left Bank Restoran – Web-Site Tıklayınız…

Left Bank Restaurant, Lviv The Left Bank, Opera Underground Restaurant, Лівий берег, Фестиваль-ресторація, Opera Underground restaurant Lviv, Lviv underground restaurant, Lviv Popüler Yerler

 

GALERİ


[Not a valid template]Left Bank Restaurant, Lviv The Left Bank, Opera Underground Restaurant,  Лівий берег, Фестиваль-ресторація, Opera Underground restaurant Lviv,  Lviv underground restaurant, Lviv Popüler Yerler

Hakkında HmmT AYDs

Lviv Haber Genel Koordinatörü

Bir yorum

  1. Lviv opera binası nın yanında bir yer fena değil görülebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Özel bir Şeyler arayanlar için 5 GastroPub

Özel bir Şeyler, Lviv ‘e akın eden turistleri Gündüzleri Galiçya ‘nın zengin mutfağı ...

Translate »