Anasayfa / Etkinlik / Etkinlik Takvimi
Doğru Kitlenize Ulaşmak için Reklam Verin

Etkinlik Takvimi

 

Etkinlik Ekle İptal
Etkinliğiniz Başarılı Bir Şekilde Oluşturuldu. En Kısa Zamanda Geri Dönüş Yapılacaktır.
Etkinlik Açıklaması
Kategori
00 Etkinlik Takvimi
01 Etkinlik Ocak
02 Etkinlik Şubat
03 Etkinlik Mart
04 Etkinlik Nisan
05 Etkinlik Mayıs
06 Etkinlik Haziran
07 Etkinlik Temmuz
08 Etkinlik Ağustos
09 Etkinlik Eylül
10 Etkinlik Ekim
11 Etkinlik Kasım
12 Etkinlik Aralık
Yıllık Etkinlik
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Başlangıç Zamanı
Bitiş Zamanı
Saati Gizle
Etkinlik Bütün Gün ise
Sıklık Süresi
Rezervasyon İzni?
Resim Yükleme (İsteğe Bağlı)
Bir Renk Seçin
saat Dilimi Seç
Lokasyon (İsteğe Bağlı)
Sonraki Ay »« Önceki Ay
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
30
31
1
2
3
4
5
  • 1:00 PMПопелюшка
  • 7:00 PMШехеразада
6
  • 8:00 PMСимфонічний шоу-оркестр «Hardy»
  • 9:00 PMХ/Ф “Ніч в Роксбері”
7
  • 9:00 PMХристина Соловій у Львові
8
9
  • 7:00 PMВесела вдова
  • 8:00 PMБезкоштовні Курси Медитації
  • 8:00 PM«SEXуальне чтиво» від театру Чорний квадрат в Малевичі
  • 8:00 PMАкадемічному інструментальному ансамблю «Високий Замок» – 20
  • 8:00 PMSEXуальне чтиво #3. Improvisation – театр “Чорний квадрат”
10
  • 7:00 PMСимфонія танцю: світова класика і модерн
  • 8:00 PM«Якби я мала крила орлині!»
  • 8:00 PMБезкоштовні Курси Медитації
  • 9:00 PMPanivalkova: Космополітік Львів
11
  • 7:00 AMУ Львів на Каву – (1 день)
  • 11:00 AMECO festival UCU | Екофестиваль в УКУ
  • 7:00 PMІрина Гінтова | Скрипка соло
  • 8:00 PMРокаш
  • 8:00 PMПерформанс-драма “Східно-західна вулиця. Пісня добра і зла”
  • 8:00 PMБезкоштовні Курси Медитації
  • 9:00 PMPanivalkova: Космополітік Львів
12
  • 8:00 PMБезкоштовні Курси Медитації
13
  • 8:00 PMБезкоштовні Курси Медитації
14
  • 8:00 PMJoe Cocker. Tribute in Opera
  • 8:00 PMБезкоштовні Курси Медитації
15
  • 8:00 PMБезкоштовні Курси Медитації
16
  • 8:00 PMAlessandro Safina у Львові
  • 8:00 PMБезкоштовні Курси Медитації
17
  • 10:00 PMSonya Kay в Малевичі!
18
  • 7:00 PMТрансцендентні етюди Ліста
  • 7:00 PMЗірки світової слави
  • 10:00 PMSonya Kay в Малевичі!
  • 11:00 PM18.11 Lenzman (Metalheadz) Подарунок з Амстердаму at FESTrepublic
19
  • 1:00 PMЖізель
  • 7:00 PMO.Torvald у Львові!
  • 7:00 PMАїда
  • 11:00 PM18.11 Lenzman (Metalheadz) Подарунок з Амстердаму at FESTrepublic
20
21
22
  • 8:00 PMНеангели Львів
  • 8:00 PMHurts вперше у Львові – Gastroli.ua
23
24
  • 11:00 PMНіч Гонгів у Львові 24 листопада
25
  • 9:00 AMSPA-вихідні в Закарпатті
  • 3:00 PMКіртан (музична медитація) – найдієвіша техніка медитації
  • 8:00 PMВистава “Майже Гоголь, майже Вій”
  • 11:00 PMНіч Гонгів у Львові 24 листопада
26
  • 9:00 AMSPA-вихідні в Закарпатті
  • 1:00 PMЛебедине озеро
  • 4:00 PMВіоліна Петриченко
  • 4:00 PMПрезентація диску з творами Василя Барвінського
  • 7:00 PMДон Паскуале
27
  • 9:00 AMSPA-вихідні в Закарпатті
28
29
30
  • 7:00 PMЗапорожець за Дунаєм
  • 9:00 PMПошлая Молли у Львові!
1
2
3
Doğru Kitlenize Ulaşmak için Reklam Verin