Anasayfa / Lviv Haber / Haber / Diğer Haberler / Lviv de Atlasglobal AirLines Protestosu

Lviv de Atlasglobal AirLines Protestosu

Atlasglobal AirLines Protestosu, İstanbul’da yaşanan olumsuz hava şartları yurt dışından İstanbul’a yapılacak uçuşları ve yolcularına zor anlar yaşatıyor. Atlasglobal’in bugün 18.15’de yapacağı Liviv-İstanbul uçuşu, AHL’de yaşanan şartlar nedeniyle uçak kalkamayınca, Lviv yolcuları havalimanında kaldı.

Lviv de Atlasglobal AirLines Protestosu | Lviv Haber


Atlasglobal AirLines Protestosu, pegasus, Türk Havayolları, Turkishairlines, Lviv atlasglobal, Ukrayna Hava taşımacılığı, Lviv Hava yolu haberleri,


İstanbul’da yaşanan olumsuz hava şartları yurt dışından İstanbul’a yapılacak uçuşları ve yolcularına zor anlar yaşatıyor. Atlasglobal’in bugün 18.15’de yapacağı Liviv-İstanbul uçuşu, AHL’de yaşanan şartlar nedeniyle uçak kalkamayınca, Lviv yolcuları havalimanında kaldı. Bir önceki uçuşunda yapılamaması nedeniyle çok sayıda yolcu 3 gündür Lviv Havalimanı’nda bekleyişini sürdürüyor. Bugün bir önceki uçuşla birleştirilen 18.15 İstanbul uçuşu da iptal edilince, yolcular şirketin otel konaklaması vermediği için havayolunu protesto etti.

Lviv Havalimanında Atlasglobal’in Türkçe bilmeyen görevlisi de zor anlar yaşanmasına neden oldu.


atlasglobal_lviv04


Görevli, şirketin otel tahsis etme gibi bir uygulaması olmadığını, ancak yolcular kendi olanaklarıyla otellerde kalabileceğini ve istanbul’daki şirket merkezine otel faturalarını teslim ederek paralarının ödeneceğini söyledi. Bir yolcu bu açıklama karşısında, daha önce de böyle yapıldığını fakat İstanbul’da otel faturasını almak için çok uğraştığını, türlü zorluklar çıkarıldığını söyleyince, yolcuların tepkisi daha da büyüdü.

Lviv Havalimanı’nda bulınan Atlasglobal mağdur yolcuları Çarşamba gününe ertelenen uçuş nedeniyle ne yapacaklarını şaşırmış durumda.


atlasglobal_lviv01

Pegasus ise bugünkü tarifeli Lviv-İstanbul uçuşunu gecikmeli de olsa gerçekleştiriyor.


Kaynak.: airturkhaber.com  Atlasglobal AirLines Protestosu, pegasus, Türk Havayolları, Turkishairlines, Lviv atlasglobal, Ukrayna Hava taşımacılığı, Lviv Hava yolu haberleri,  

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

2017 yılına Damga vuran 20 Ukrayna Filmi

Geçtiğimiz yıl gösterimi yapılan ve çok beğenilen 20 Ukrayna Filmi ni sizler ...

Translate »