Doğru Kitlenize Ulaşmak için Reklam Verin

Lviv Food And Good

Lviv ‘de konsept Türk işletmelerine bir yenisi eklendi. Lviv Food And Good,  

Ukrayna Lviv Food And Good

Türk ve Avrupa mutfağının leziz ve seçkin menülerini Lviv ‘e taşıyan Türk işletmesinde gönül ferahlığıyla et ve et ürünlerini tüketebilir. Türk çayı ve geniş içecek yelpazesiyle gezinize keyifli bir yemek molası verebilirsiniz.

Food And Good, Lviv Türk Restoranı, Lviv de nerede ne yenir, Lviv, Yemek, Food, Cafe, Coffee, Türk Çayı, Türk yemekleri, Helal et, Lviv de nerede et yenir

Food And Good

Biz Türkler gezmeyi çok sevdiğimiz kadar gittiğimiz kültür içerisinde bizden bir şeyler görmeyi severiz. Geniş yemek kültürümüzden dolayı bir çok yiyecek ve içecek damağımıza istenmeyen tatlar bırakabilir. Yeni yerleri ve yemekleri keşif etmenin yanında arada sırada kendi kültürümüzün damak tadı anlayışını ararız.

Sizlere, Şehri gezerken küçük molalar da yardımcı olacak kendinizi küçük bir süre tanıdık bir yerde hissedip gönül ferahlığıyla yemeklerinizi yedikten sonra yine halden anlayan bir işletme anlayışıyla Sıcak bir Türk Çayı sizi kendinize getirecektir.

Kaliteli hizmet anlayışına sahip işletmemizin size hizmet eden personeli Fatih bey tarafından özenle seçilmiş. Türk kültürüne yabancı gelmeyecek şekilde misafir perver ve sizin isteklerinize hızla cevap verecek donanıma sahiptir.

Türk Akdeniz ve Avrupa mutfağını Türk damak zevkine uyarlayan Fatih Bey, Günün belirli bir kısmını misafirlerine en kaliteli ve güzel ürünü seçebilmek adına personeliyle pazar da geçmektedir.

Sunumlarından da gördüğümüz yiyeceklerin iç malzemelerinin özenle seçildiğini belirtmekte fayda var.

Tarihi bir kentte uyanmak, sokaklar da huzur ve dinginlik içerisinde yapacağınız bir yürüyüşe Türk kahvaltısı eklemek isterseniz. Lviv Food and Good tam size göre….

İşletmemizin üç bölümü bulunmaktadır.

Giriş Katı, Arka Bahçe ve alt bölüm modern tarz da iç mimarisi şekillendirilmiş işletmenin her köşesi Avrupa standartlarında dizayn edilmiş. Temizlik en üst seviye de ilgilenilen bir anlayışa sahiptir.

Keyifli Tarihi bir şehir de, Lezzet dolu anları paylaşmak için sizleri
Food and Good ‘a bekliyoru
z.

Food And Good, Lviv Türk Restoranı, Lviv de nerede ne yenir, Lviv, Yemek, Food, Cafe, Coffee, Türk Çayı, Türk yemekleri, Helal et, Lviv de nerede et yenir

L-face   Lviv Food & Good Facebook Sayfası için  Tıklayınız…
L-instagram
  Lviv Food & Good Instagram Sayfası için Tıklayınız…

Food And Good, Lviv Türk Restoranı, Lviv de nerede ne yenir, Lviv, Yemek, Food, Cafe, Coffee, Türk Çayı, Türk yemekleri, Helal et, Lviv de nerede et yenir

GALERİ

[Not a valid template]
Doğru Kitlenize Ulaşmak için Reklam Verin

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

8 yorum

 1. Başka bir ülkede böyle güzel bistro-cafe açan girişimci arkadaşları kutluyorum. Ve yolunuz düşerse kesinlikle uğramanız gereken bir yer olduğunu söyleyebilirim. İster geleneksel Türk yemekleri ister farklı dünya mutfakları konusunda olsun sunum ve lezzet olarak gerçekten hakkını veriyor.
  Videonun sonunda mekan sahibiyle yapılan, mekanı, yemeklerini ve mekanın özelliklerini ön plana çıkaran bir röportajı da görmek isterdik.

  • HmmT AYDs

   En Kısa zaman da bir Röportaj hazırlığı yapımım Lviv ‘in yeni yüzlerinden Food and Good hakkında daha ayrıntılı bir bilgiyi web sitemiz Lviv Haber aracılığıyla siz değerli takipçilerimizle paylaşacağız. İlginiz için teşekkür ederiz.

 2. Yarin kahvaltıya kesinlikle ordayız 🙂

 3. Annemle çıktığımız Ukrayna turumuzun ilk durağı Lviv ‘de tanıştığımıza çok memnun olduğumuz Himmet Bey küçük şehir turumuza çok yardımcı olmuştu. Onun sayesinde Food and Good ‘u öğrenmiş olduk. Fatih Bey ‘e misafir severliğinden dolayı teşekkür ederiz…

 4. Yemekler Güzel, İşletmenin içi atmosferi de iç açıcı, Çalışanları sahibi herşey ince düşünülerek şekillendirilmiş. Lviv de bulunan işletmelerle özdeş bir anlayışa sahip diyebiliriz.

  Fiyatları Normal yaptıkları hizmet ve içeriğe uygun belirlenmiş. Lviv ‘den yolu geçenler için güzel bir uğrak noktası olmuş. Güzel günler dilerim.

 5. Yemekleri Güzel İşletme de çok güzel servisi temizliği insanın içine sinen güzel bir yer olmuş. İşletmeci arkadaşı tebrik ederim.

  Bir yemeğinizi burada değerlendirebilirsiniz.

 6. Yurt dışın da ki Türk işletmelerine temkinli yaklaşırım ama burayı beğendim gerçekten güzel bir işletme
  Food and Good gönül ferahlığıyla deneye bilirsiniz.

 7. Gönül ferahlıyla gidebilirsiniz. Lviv Haberin sahibi sayesinde burayla tanışma imkanı bulduk. Kızım da bende çok memnun kaldık. Lviv ‘e gidecekler için güzel bir seçenek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Lviv için 10 Konsept Restoran

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv ‘de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç ...