Anasayfa / Lviv Top List / 24 Saat için Lviv / Lviv için 10 Konsept Restoran
Doğru Kitlenize Ulaşmak için Reklam Verin

Lviv için 10 Konsept Restoran

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv 'de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç mimariye sahip ve yıl içindeki ziyaretçi sayısı, popüler sosyal ağlardan edindiğimiz bilgiler neticesinde sizler için bir sıralama yaptık. Lviv için 10 Konsept Restoran | Lviv Haber Lviv 'de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç mimariye sahip ve yıl içindeki ziyaretçi sayısı, popüler sosyal ağlardan edindiğimiz bilgiler neticesinde sizler için bir sıralama yaptık. Lviv e yapacağınız ziyaretiniz de sizlere yol gösterici olması için Lviv 'in ayrı değerlendirme dereceleriyle sıralama yaptığımız 10 konsept restoranı sizlerle paylaşıyoruz... 1. Baczewski Restauracja - Ресторація Бачевських 433 oy ile listemize birinci sıradan giren Bachevsk Restoran…

Genel Bakış

Süper..!

Özet : Lviv Lezzet Rehberi

Kullanıcı Oylaması: 4.38 ( 3 oy)

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv ‘de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç mimariye sahip ve yıl içindeki ziyaretçi sayısı, popüler sosyal ağlardan edindiğimiz bilgiler neticesinde sizler için bir sıralama yaptık.

Lviv için 10 Konsept Restoran | Lviv Haber

Lviv ‘de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç mimariye sahip ve yıl içindeki ziyaretçi sayısı, popüler sosyal ağlardan edindiğimiz bilgiler neticesinde sizler için bir sıralama yaptık. Lviv e yapacağınız ziyaretiniz de sizlere yol gösterici olması için Lviv ‘in ayrı değerlendirme dereceleriyle sıralama yaptığımız 10 konsept restoranı sizlerle paylaşıyoruz…

1. Baczewski Restauracja – Ресторація Бачевських

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv Restoran, Lviv Helal Et, Lviv Güzel Yemek Yerleri, Lviv de Yemek Nerede Yenir, Baczewski Restauracja, Штрудель Хаус, Кафе 1, Lviv Cafe 1, Lviv Kumpel, Кумпель, м’яса, Lviv Bernard, Lviv Kryjivka, Криївка

433 oy ile listemize birinci sıradan giren Bachevsk Restoran 9.3 Puan almaya hak kazanıyor. Kumpel Gruba ait olan restoran eşsiz bir iç mimariye sahip, Açık Büfe Sabah Kahvaltı Hizmetiyle Şehir de yaşayan insanların yanı sıra misafirlerin beğenisini topluyor. Birbirinden ilginç ve farklı alkol çeşitleriyle ve iç mimarisiyle sizi cezbetmek için bir çok ayrıntıya yer verilmiş durumda… Dünyanın ilk resmi votka fabrikası olarak bilinen Bachevsk geçmişte elde ettiği ünü bugünde devam ettirmektedir. Aile tamamen kendini buna adamış durumda 1782 ‘de seri votka seri üretim atölyesi olarak açılan işletme bugün konsept bir restoran olarak bu geleneğini modern yüzüyle sunmaktadır. 

Adres.: вул. Шевська, 8 – 

 

2. Turta Evi – Штрудель Хаус

Konsept_Restoran09

1080 kişiden topladığı oy ile 9.2 puana sahip olan retoran, Turta Pişirme Konusunda şehirde kendi alanında ayrıcalıklı bir yer edinmiş, özel tarifler içeren 16 farklı turta sunumu yapmaktadır. Rahat ve çekici bir ortam da alternatif menü çeşitleriyle farklılık ve lezzet tutkunlarına hitap eden restoran özel soslarıyla sizi cezbetmek için bekliyor.

 

Adres.: вул. Шевська, 6

Doğru Kitlenize Ulaşmak için Reklam Verin

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

3 yorum

  1. Sabah Açık Büfe Kahvaltısı ile en popüler yerlerimden biri olan Baczewski Restauracja – Ресторація Бачевських restoran Bir gün önce den rezervasyon yapmayı unutmayın. Yer bulamaya bilirsiniz. Fakat resatoranı öple yad aakşam yemeği için de tercih edebilirsiniz. çok keyifli bir yer.

  2. Lviv ‘e gidipte ikinci dünya savaşından kalan malzemelerle iç dekorasyonunu oluşturmuş Kryjivka – Криївка görmemek olmaz çok değişik bir işletme anlayışı görmelisiniz.

  3. Yeni bir Türk Et Restoranı var. На Мангал – Na Mangal – Steak House öneri üzerine arkadaşımla gittik. Helal et kesiminin yapıldığı bir tesis den et temini yapıyorlarmış. Et çok lezzetli ve güzel pişmişti. Lviv de olan arkadaşlara tavsiye ederim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Lviv Uluslararası Ukrayna Dans ve Kültür Festivali

 Lviv ‘de gerçekleştirilecek Uluslararası Ukrayna Dans ve Kültür Festivali etkinlik programını bu ...