Anasayfa / Lviv Top List / 3 Gün için Lviv / Lviv için en Romantik Yerler
Doğru Kitlenize Ulaşmak için Reklam Verin

Lviv için en Romantik Yerler

Romantik Yerler, Zevklerin değişikliği tartışılmaz bir gerçek bu yüzden gün geçmesin ki farklı konsept ve tercih oluşturacak yeniliklerle karşılaşmak mümkün rüyalarınızın şehri Lviv 'de Eşiniz veya sevgilinizle gidebileceğiniz en romantik ve anı olarak kalacak yerler nerelerdir. Lviv için en Romantik Yerler | Lviv Haber Zevklerin değişikliği tartışılmaz bir gerçek bu yüzden gün geçmesin ki farklı konsept ve tercih oluşturacak yeniliklerle karşılaşmak mümkün rüyalarınızın şehri Lviv 'de Eşiniz veya sevgilinizle gidebileceğiniz en romantik ve anı olarak kalacak yerler nerelerdir. Sizler için bu konuya ışık tutmaya çalıştık. Lviv 'in en gözde mekanlarından biri Cafe 1 Kiss Place Otantik bir mekan olan…

Genel Bakış

Süper..!

Özet : Lviv En Romantik Yerler

Kullanıcı Oylaması: 4.65 ( 1 oy)

Romantik Yerler, Zevklerin değişikliği tartışılmaz bir gerçek bu yüzden gün geçmesin ki farklı konsept ve tercih oluşturacak yeniliklerle karşılaşmak mümkün rüyalarınızın şehri Lviv ‘de Eşiniz veya sevgilinizle gidebileceğiniz en romantik ve anı olarak kalacak yerler nerelerdir.

Lviv için en Romantik Yerler | Lviv Haber

Zevklerin değişikliği tartışılmaz bir gerçek bu yüzden gün geçmesin ki farklı konsept ve tercih oluşturacak yeniliklerle karşılaşmak mümkün rüyalarınızın şehri Lviv ‘de Eşiniz veya sevgilinizle gidebileceğiniz en romantik ve anı olarak kalacak yerler nerelerdir. Sizler için bu konuya ışık tutmaya çalıştık.

Romantik Yerler, Lviv Romantik Yerler, Lviv Panoramik, Ukrayna Lviv e Eşimle Gidebilir miyim, Lviv e gidilir mi, Lviv Neresi, Lviv in ne özelliği var, Lviv e nezaman gidilir

Lviv ‘in en gözde mekanlarından biri Cafe 1 Kiss Place Otantik bir mekan olan cafe hemen şehir merkezinde bulunmaktadır. Boem Ailesi’nin bizde türbe diyebileceğimiz anıtının hemen arkasında bulunmaktadır. Baharla birlikte Kafe ‘nin önü çok keyifli bir botanik bahçeye dönüyor. Romantik anların tadını çıkarmak isteyenler için fiyatları çok uygun olan bir yerdir.  

(EDİTÖRÜN SEÇİMİ)

lviv_romantic_cafe09

lviv_romantic_cafe08  lviv_romantic_cafe06


Şehir Merkezinden çok uzak olmayan ama sanki bize özel gizlenmiş gibi bir yer mi keşfetme derdindesiniz. Peki sizin için Opera Binasına çokta uzak olmayan Romantik bir yerden bahsedelim.  Kalabalıktan uzak sadece bilen kişilerin gittiği bir yere nedersiniz. Chuprynky sokağında bulunan Cafe Restoran tarzı sıcak fırını bulunan ve aynı zamanda birbirinden leziz ekmek üreten bir yere davet edelim sizi.

Aile havasında ki iç mekan konsepti, küçük çiçek aranjmanlarla süslü tabloları ile sevgilinize bir saray yavrusu veremesiniz de kendisini bir prenses hissedebileceği yerdesiniz.

lviv_romantic_cafe15

lviv_romantic_cafe16  lviv_romantic_cafe17
Çeşitli seçimler yapabilir. Tarihi bir şarabı bir kral gibi yudumlarken ben paris ‘deyken demeye başlayabilirsiniz.

Doğru Kitlenize Ulaşmak için Reklam Verin

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

10 Geleneksel Ukrayna içeceği

Sizlere bu yazımızda 10 Geleneksel Ukrayna içeceği ni tanıtmak istiyoruz. 10 Geleneksel ...