Anasayfa / Leo Tv / Lviv için Popüler 10 Şarkı

Lviv için Popüler 10 Şarkı

Lviv için söylenmiş geçmişten gelen bir çok şarkı bulunmaktadır. Kava.lviv.ua 'nın geçmişten gelen Lviv için Popüler 10 Şarkı olarak belirlediği listeyi sizlerle paylaşıyoruz. Lviv için Popüler 10 Şarkı 1939 yılına ait olduğu bilinen "Altın Eylül" Parçası Eski Lions Kenti için Bir Nostalji "Pikkardijska Tertsia" performansı Polonya ve Ukrayna Kültürlerinin benzerliğini işliyor. Sadece Lviv, Şehrin gayri Resmi Marşı olarak dilden dile yayılan Parçanın sözlerinin Ukraynaca ve Polonyaca sürümleri bulunuyor. Lviv Schepka ve Tonka Yerel radyolarının sunucuları Viktor Morozov, Los Colorados ve Yuri Gnatkovsky perespivana tarafından seslendirilen bu ünlü şarkı 'nın videosu sizlerle.  O Aslanlar Kuzma Skryabin "Lychakivsky Tango", Polonyalı…

Genel Bakış

İyi..!

Özet : Lviv için Bestelenmiş Popüler Şarkılar

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Lviv için söylenmiş geçmişten gelen bir çok şarkı bulunmaktadır. Kava.lviv.ua ‘nın geçmişten gelen Lviv için Popüler 10 Şarkı olarak belirlediği listeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Lviv için Popüler 10 Şarkı

Lviv için Popüler 10 Şarkı, Lviv Şarkıları, Polonya Lviv, Wroclaw, Ukrayna Lviv, Lviv için bestelnmiş şarkılar, Lviv Popüler Şarkılar, Lviv Müzik


1939 yılına ait olduğu bilinen “Altın Eylül” Parçası Eski Lions Kenti için Bir Nostalji “Pikkardijska Tertsia” performansı Polonya ve Ukrayna Kültürlerinin benzerliğini işliyor.


Sadece Lviv, Şehrin gayri Resmi Marşı olarak dilden dile yayılan Parçanın sözlerinin Ukraynaca ve Polonyaca sürümleri bulunuyor. Lviv Schepka ve Tonka Yerel radyolarının sunucuları Viktor Morozov, Los Colorados ve Yuri Gnatkovsky perespivana tarafından seslendirilen bu ünlü şarkı ‘nın videosu sizlerle. 


O Aslanlar Kuzma Skryabin


“Lychakivsky Tango”, Polonyalı Sanatçı Chor Dana ‘nın 1930 ‘lu yıllar da seslendirdiği parça Bir Tango Müziği Derlemesidir. 


Sergei Kuzminsky anısına bir konser de seslendirilen Parça, Hadyukiny Efsanevi Kardeşlerin “Bandershtat ile Adamlar”  adında Lviv geçmişine atıfta bulunan bir çalışmadır.


“Pikkardijska Tertsia” 1994 yılından bir çalışma “Eski Tramway”


Lviv ve Polonya Wroclaw için Roman Kolakowski tarafından bestelenen bir şarkı, Lviv eski tarihler de Polonya ‘nın bir şehri olarak ta uzun yıllar yaşayan bir şehir bu yüzden iki devletin kültürlerinin iç içe görüldüğü bir yerdir.


Polonya şarkıcı Maciej Vrublevsky tarafından bestelenen keyifli bir Lviv için yazılmış şarkı


Retro Lviv, Rostislav Demchyshyn ‘ın L’retro olarak seslendirdiği şehre adanmış bir çalışma.


Kaynak.: Alexander Syrtsov – Kaya.lviv.ua

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

2 yorum

  1. Avatar

    Ukrayna Lviv Tarihi aşk dolu şehir uğruna nasıl şarkılar yazılmasın. İnsanın bu şehir de yeniden yeniden ve yeniden aşık olası geliyor.

  2. Avatar

    Ukrayna Sanatçılarından dinlediğim başarılı müzikler, Sanat ve Kültür konusunda çok iyiler. Kiev ‘de bir tango müziklerinin yapıldığı konsere katılmıştım. Çok beğenmiştik.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Lviv için 10 Konsept Restoran

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv ‘de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç ...

Translate »