Anasayfa / Lviv Haber / Haber / Diğer Haberler / Lviv IT Arena 2016 Danylo Halyckyi Hava Alanı

Lviv IT Arena 2016 Danylo Halyckyi Hava Alanı

Lviv IT Arena 2016, Lviv ‘de her yıl düzenlenen ve yıl için de bir çok etkinlikte aktif rol alan IT Arena Ekibi, Bu yılda Dünya çapında Bilgi Teknolojilerinde üretici isimlerin SEO ‘larını 3 Gün Süren bir etkinlikle bir araya getirdi.

Lviv IT Arena 2016 Danylo Halyckyi Hava Alanı | Lviv Haber

Lviv IT Arena 2016, Lviv, Lviv Haber, Lviv En Son Haber, Lviv Haberler, Lviv Teknoloji, Ukrayna Forum, Ukrayna iş, Lviv IT Park, Lviv BT Park, Lviv Tekno Kent

Lviv ‘de her yıl düzenlenen ve yıl için de bir çok etkinlikte aktif rol alan IT Arena Ekibi, Bu yılda Dünya çapında Bilgi Teknolojilerinde üretici isimlerin SEO ‘larını 3 Gün Süren bir etkinlikle bir araya getirdi.

Lviv IT Arena

2000 ‘e yakın katılımcı, Ukrayna BT geleceği ve Bu alan da Dünya ‘da gelinen son nokta ve gelecek vizyonu hakkında konuşmalar, sektör içinden büyük katılım ile yapılmıştır.

Lviv ‘e BT alanın da önümüzdeki günlerde yapılması planlanan Teknoloji Parkı, Ülke geleceğine katkısı, Bu Alanda ihtiyaç olan Personel ihtiyacının İstihdamı için Üniversitelerle entegras gibi konular gündeme gelmiştir.

IT Arena WebSite için Tıklayınız…

 

IT Park Nedir Şehre Neler kazandırır?

IT Park nedir Şehre Neler kazandırır


it_arena_2016_02 it_arena_2016_06 it_arena_2016_14 it_arena_2016_15


Bir Çok Ofisin yer olacağı Alan da, Yerli ve yabancı bir çok Firmanın Ofisi olacaktır. Bunun yanında yaşamsal bir kompleks olarak hizmet vermesi için 4 yıldızlı bir Otele, Sağlık Hizmetleri, Ana Okulu, Fitness Center, Kafeler, Yemek Salonları, Park, Araç Kiralama, gibi bir çok olanağı barındırması gerektiği için Lviv Şehri için büyük bir istihdam alanına dönüşecektir.

BT, teknolojilerinin Ukrayna ‘ya italatı ve Gelecekte yetişmiş eleman ihtiyacının karşılanması için bu alan da yapılması ön görülen bu yatırımın ortaklar ile son prosedürlerin tamamlanması aşamasına gelinmiştir.

Hakkında Imho Tep

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Lviv Aylık Bülten Şubat 2018

Ukrayna’nın Lviv Kenti ve çevresi hakkında aylık Bültenler şeklinde hazırlamayı planladığımız  Lviv Aylık ...

Translate »