Anasayfa / Yaşam / Kültür Sanat / Lviv Latin Dansları (Salsa – Bachata – Kizomba)

Lviv Latin Dansları (Salsa – Bachata – Kizomba)

Lviv Latin Dansları, Bahar Ayları ile birlikte Şehire Ayrı bir Güzellik geliyor bunun en içinizi kıpır kıpır eden yanıysa Sokak ta Dans ve Müzik

Lviv Latin Dansları | Lviv Haber  

EnJoY The RiDe LoVe The eNDinG..

Lviv Latin Dansları, Lviv de nerde Dans Edilir, Lviv Dans etmek, Lviv Tango, Lviv Salsa, Lviv Kizomba, Lviv Bachata, Lviv açık hava dans yerleri

 Sadece Dünyayı Keşfetme duygusuyla evden ayrıldığınızda gittiğiniz yabancı ülkede dilini bilmeseniz dahi sizi gittiğiniz ülkenin insanları ile evrensel olan bazı aktiviteler bir araya getirebilir. Tavla Oynamak, Satranç Oynamak, bunların en büyüleyici olanı şüphesiz ki Dans etmektir. Lviv Latin Dansları konusunda Dünya’nın dört bir yanından dans sever misafirlerini Yaz boyu ağırlıyor.

Lviv de bahar ayları ile birlikte Latin Dansları Salsa, Bachata, Kizomba Açık Hava da Haftanın belirli günleri Belediye önünde bulunan parkta yapılmaktadır. Saat 17:00 gibi başlayan Açık Hava da yapılan Latin Dansları Büyük ilgi görmektedir. 

Hiç Tanımadığınız biri ile evrensel yollarla bir araya gelmenin Tanışmanın, en hızlı yollarından biri Dans Etmektir. Lviv de birbirinden özel ve başarılı eğitim veren dans okulları sizler için aşağıda listelenmiştir. Bütün dans okullarının kendilerinin Dans Gecesi düzenlediği gibi öğrencilerinin hepsinin bir araya geldiği Açık Hava Dansları da bulunmaktadır.

Hiç Tanımadığınız bir ülke de hiç tanımadığınız biri ile dans etmek istermisiniz.? Bahar da hepinizi lviv’e bekliyoruz…

Lviv ile ilgili danışmak istediğiniz şeyler için Tıklayınız…

Lviv Dans Okulları;

La Salsa

Salsa Fiesta

Zouk Lviv

 

GALERİ

[Not a valid template]

VİDEO

   

   

   


 

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Hristiyan ve Müslümanların Tarihi Antik Kenti Hotin

Ukrayna tarihin de Hristiyan ve Müslümanların ortak yaşamını sürdürdüğü Tarihi Antik Kentleri ...

Translate »