Roksolana Center – PartyFon Restaurant

By on 3 Mart 2016

PartyFon Restaurant, Roksolana Center, Lviv de Merkezi Konu mu ve Konsept anlayışıyla sizlere elit bir mekanı tanıtmak istiyorum.

PartyFon Restaurant – Roksolana Center | Lviv Haber

Batı Ukrayna Lviv Gece Hayatının en seçkin işletmelerinden PartyFon Restaurant ‘ı Lviv Haber takipçileri için değerlendiriyoruz… 


PartyFon Restaurant, Lviv PartyFon Club, Lviv PartyFon Restoran, Lviv Roksolana, Roksolana Center, Ukrayna Lviv Roksolana Center, Center, Nasıl Gidilir00_PartyFon_RooFTop-01 

PartyFon Restaurant – RooFTop – Night Club

İnanılmaz güzelliklerle dolu Unesco’nun mirası içerisinde gösterdiği bu Dünya Harikası şehri Balayı yeri için seçebileceğiniz gibi Hayat Arkadaşınızla gezilecek yerler listenize eklemenizi dileriz. Bu yazımızda sizlere şehri ziyarete Eşiniz veya Aşkınız ile ziyaretiniz de Gece Yemek, Eğlence, Şehrin Manzarasının keyfini çıkara bileceğiniz. Sevdiğinize duygularınızı en güzel şekilde ifade edebileceğiniz bir ortamdan bahsetmek istiyorum.

PartyFon Restaurant ve Gece Kulübü Şehrin Merkezinde Bulunan ve Lviv Modasına yön veren merkezlerden biri diye bileceğimiz Roksolana Center ‘ın Roof ‘unda bulunan işletmemiz Sadeliği ve Şıklığıyla adete bizi büyüledi. Güler Yüzlü ve Sempatik tavırlarıyla Çalışanları bizim Harika bir akşam geçirebilmemiz için ellerinden gelen bütün çabayı gözterdiler. birbirinden güzel sunumları tadarken, yörel içkilerden tatmadan da geçemedik. En Güzeli de Enginar Mevsiminde Bu Şehri Ziyaret Ediyorsanız. İster Bir Yağmur Sonrası olsun, ister Meltem Havası, isterse akşam büyüleyici Lviv Manzarası, içinizde yaşayan Romantik Çocuğu tekrar uyandıracak, Tekrar Aşık olacaksınız…..!

Kime mi…?   Bizi Takip etmeye devam edin….

L-face  PartyFon RooFToP Club Facebook Bizi Takip Edin…

L-instagram  PartyFon RooFToP Club Instagram Bizi Takip Edin…

L-Rss  PartyFon RooFToP Club Web-Site Bizi Takip Edin…


00_PartyFon_RooFTop-02 

GALERİ

Daha Fazlası için Tıklayınız…


 

VİDEO

   

   


 

HmmT AYDs

About HmmT AYDs

Lviv Haber Genel Koordinatörü

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir