Anasayfa / Lviv Top List / 3 Gün için Lviv / Yaz için Lviv Ziyaretçilerine Yapabilecekleri 5 Öneri

Yaz için Lviv Ziyaretçilerine Yapabilecekleri 5 Öneri

Yaz için Lviv, Dünya 'nın Eşsiz Kentleri Arasına giren Şaşırtıcı mimarisi, birbirinden ilginç Anıtları, Eşsiz atmosferiyle Dün ve Bugünün birleştiği Antik Kent Lviv 'e yaz aylarında seyahat planlayanlar için 5 önerimiz var. Yaz için Lviv Ziyaretçilerine Yapabilecekleri 5 Öneri Lviv Festival Atmosferinin içine girmek için KlezFest Batı Ukrayna 'da yaşayan Yahudilerin müzik kültürünün sergilendiği Şarkılar, Danslar eşliğinde uluslararası bir festivaldir. Workshoplar ile bu kültüre ait dansları öğrenebilir. Festival kapsamında yapılan faaliyetlere katılabilirsiniz. Ateşli Keman eşliğindeki müzik ile Yahudi Mahallesinde start alan festivale katılabilirsiniz.  Lviv Gözetleme Kulesi City Hall tırmanmalısınız Panoramik ve Büyüleyici bir manzara için Merkezdeki Belediye binasının içinden geçerek Kuleye…

Genel Bakış

İyi..!

Özet : Gezi Önerileri

Kullanıcı Oylaması: 2.45 ( 1 oy)

Yaz için Lviv, Dünya ‘nın Eşsiz Kentleri Arasına giren Şaşırtıcı mimarisi, birbirinden ilginç Anıtları, Eşsiz atmosferiyle Dün ve Bugünün birleştiği Antik Kent Lviv ‘e yaz aylarında seyahat planlayanlar için 5 önerimiz var.

Yaz için Lviv Ziyaretçilerine Yapabilecekleri 5 Öneri

Lviv Festival Atmosferinin içine girmek için KlezFest

Yaz için Lviv Ziyaretçilerine Yapabilecekleri 5 Öneri | Lviv Haber

Batı Ukrayna ‘da yaşayan Yahudilerin müzik kültürünün sergilendiği Şarkılar, Danslar eşliğinde uluslararası bir festivaldir. Workshoplar ile bu kültüre ait dansları öğrenebilir. Festival kapsamında yapılan faaliyetlere katılabilirsiniz. Ateşli Keman eşliğindeki müzik ile Yahudi Mahallesinde start alan festivale katılabilirsiniz. 


Lviv Gözetleme Kulesi City Hall tırmanmalısınız

YazFest02

Panoramik ve Büyüleyici bir manzara için Merkezdeki Belediye binasının içinden geçerek Kuleye tırmanmalısınız. 


Lviv Kahve Evlerinden Birini Ziyaret

YazFest03

Yerel Kahve Lezzetini tatmak ve keyifli zamanlar geçirmek için bu fırsatı kaçırmamalısınız… Keyif dolu vakit geçireceğiniz bu yerlerde yeni keşiflere açık olun.


Ünlü Masoch Cafe ve Kryivka Ziyaret listenizde olsun

YazFest05

Farklı bir yer görmek istiyorsunuz. Bugüne kadar gördüklerinizden farklı olsun o zaman Erotik kafe Masoch ‘yu görmeden dönmemelisiniz. Yani işin Gerçeği Lviv ‘in Kırbacını yemeden dönmeyin derim.

YazFest04

2.nci Dünya savaşından ne var ne yok toplayıp yer altına bir mekan kurmuşlar buraya da Kryivka demişler. Sizi Karşılama şekillerinden mekanı gezerken kapıldığınız duygu dehşet verici arka bahçesini görmelisiniz kesinlikle, birde çatısına yerleştirdikleri uçak savarı, hatıra fotoğrafı için en güzel yerlerden biri olarak göstere biliriz. 


Lviv Su Parkı Sıcak günlerin serinleme Merkezi

YazFest06

Sıcaktan çok bunaldığınız bir günün bir kaç saatini havuzda değerlendirmek buna bir de eğlence eklemek isterseniz. Lviv Su Parkını görmeden geçmeyin. Bir çok etkinliği bulabileceğiniz uygun fiyatlara sahip bir alternatif olarak siz bir yere not almayı unutmayın


Yaz için Lviv, Lviv Yaz Öneri, Lviv Yaz Fest, Lviv Yaz Etkinlik, Lviv Summer, Lviv e yazın gidilir mi, Lviv e Ne zaman Gitmeli, Lviv Yaz Önerileri, Lviv de Yazın Ne yapılır 

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

2 yorum

  1. Avatar

    Yaz için Lviv ‘e dair birbirinden güzel öneriler.

  2. Avatar

    Lviv ‘i yaz aylarında görmek daha güzel çünkü Kışın o soğuklarında pek ‘te gezilecek gibi değil.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Lviv için 10 Konsept Restoran

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv ‘de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç ...

Translate »