Anasayfa / Ye&İç&Eğlen / Lviv Gurme / Zenik Restoran Pub – Zenyk Mytnyk

Zenik Restoran Pub – Zenyk Mytnyk

Zenik Restoran Pub, Bu Şehir 'de Ben Kendimi Kendi Çöplüğümde hissedemeyecek miyim. Diyenler için Bir Öneri Niteliğinde Zenık Restoran Pub 'ı bu yazımızda sizlere tanıtmayı amaçladık. Zenik Restoran Pub - Zenyk Mytnyk | Lviv Haber Zenik Restoran Pub - Zenyk Mytnyk | Lviv Haber Zenık Mitnik Kafe - Zenyk Mytnyk Adres.: Kostjuşka Sokağı, 3. - Lviv, 1 T.Kostyushka Str. - м. Львів, вул. Т.Костюшка, 1 Çalışma Saatleri.: Hafta içi.: 10:00 - 24:00 Hafta Sonu.: 10:00 - 02:00 Tel.: +38 050  378-60-36 Email.: plyba@fest.lviv.ua   Bu Şehir 'de Ben Kendimi Kendi Çöplüğümde hissedemeyecek miyim. Diyenler için Bir Öneri Niteliğinde Zenık Restoran Pub 'ı bu yazımızda sizlere tanıtmayı…

Genel Bakış

Çok İyi..!

Özet : Lviv Cafe&Pub Rehberi

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Zenik Restoran Pub, Bu Şehir ‘de Ben Kendimi Kendi Çöplüğümde hissedemeyecek miyim. Diyenler için Bir Öneri Niteliğinde Zenık Restoran Pub ‘ı bu yazımızda sizlere tanıtmayı amaçladık.

Zenik Restoran Pub – Zenyk Mytnyk | Lviv Haber

Zenik Restoran Pub, Zenyk Mytnyk, Зеник МИТНИК, Zenuk Restoran Pub, Lviv Restoranları, Lviv Eğlenceli Mekanları, Lviv İlginç Mekanları, Lviv Hangi Mekanlar

Zenik Restoran Pub – Zenyk Mytnyk | Lviv Haber

Zenık Mitnik Kafe – Zenyk Mytnyk

Adres.: Kostjuşka Sokağı, 3. – Lviv, 1 T.Kostyushka Str. – м. Львів, вул. Т.Костюшка, 1
Çalışma Saatleri.:

  • Hafta içi.: 10:00 – 24:00
  • Hafta Sonu.: 10:00 – 02:00

Tel.: +38 050  378-60-36
Email.: plyba@fest.lviv.ua

 

Bu Şehir ‘de Ben Kendimi Kendi Çöplüğümde hissedemeyecek miyim. Diyenler için Bir Öneri Niteliğinde Zenık Restoran Pub ‘ı bu yazımızda sizlere tanıtmayı amaçladık.

Kendinizi hiç yabancı hissetmeyeceğiniz. Müze olmayan rahat bir ortam da bir şeyler içip, yiyebileceğiniz. Müzik eşliğinde normal bir gün veya akşam geçirebileceğiniz. Lviv için güzel bir Pub ‘ın adı Zenyk ‘tır. Diyebiliriz. Gümrükcünün Evi olarak bilinen bu yerde Meşhur Patatesli Krepleri ( derun дерун ) deneye bilir. Geniş Bira yelpazesinden birini tada bilir, keyifli sohbet eşliğinde müzik dinleye bilir siniz.

Zenik Restoran Pub, Zenyk Mytnyk, Зеник МИТНИК, Zenuk Restoran Pub, Lviv Restoranları, Lviv Eğlenceli Mekanları, Lviv İlginç Mekanları, Lviv Hangi MekanlarBazı günler Yüksek Sesli Müzik dinletileri de var. Çılgınlık peşinde olanlar için tavsiye edilir.

Lviv_Zenyk_Mytnyk_Orta1

Mekanda;

  • Tematik Partiler,
  • Zenık Birası Tatmanızı öneririm.
  • Langırt Oynayabilir,
  • Maçları Seyredebilir,
  • Müzik Gruplarının canlı performanslarını görebilir,
  • Yöresel ve Dünya Mutfağından yemekler seçebilir,
  • Sıcak ve Samimi sohbetin tadına varabilir ve rahat bir gün geçirebilirsiniz.

 

Önerilerimiz.:

Lviv için fiyatları fazlaca sosyalist olan bu güzel mekanı sizler için gezdik normal ve olabildiğince ev de hissetmek istediğiniz bir gün geçirmek yada bir yemek arası vermek isterseniz. sizin için önerebileceğimiz Lviv ‘in Güzel Restoran – Pub kategorisine alabileceğimiz bir işletmedir.

 

Bağlantılar.:

L-face   Zenyk Mytnyk Restoran&Pub –  Facebook Bizi Takip Edin…

L-instagram   Zenyk Mytnyk Restoran&Pub – Instagram Bizi Takip Edin…

L-Rss   Zenyk Mytnyk Restoran&Pub – Web-Site Tıklayınız…


Lviv_Zenyk_Mytnyk_Orta2


 

GALERİ


[Not a valid template]

Zenik Restoran Pub, Zenyk Mytnyk, Зеник МИТНИК, Zenuk Restoran Pub, Lviv Restoranları, Lviv Eğlenceli Mekanları, Lviv İlginç Mekanları, Lviv Hangi Mekanlar

Hakkında HmmT AYDs

Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Özel bir Şeyler arayanlar için 5 GastroPub

Özel bir Şeyler, Lviv ‘e akın eden turistleri Gündüzleri Galiçya ‘nın zengin mutfağı ...

Translate »