Anasayfa / Lviv Haber / Haber / Fırsat Haberleri / Atlasjet ilk Lviv seferini 18 Haziran ’da gerçekleştirdi

Atlasjet ilk Lviv seferini 18 Haziran ’da gerçekleştirdi

Atlasjet ilk Lviv seferini 18 Haziran da Gerçekleştirdi. Lviv e Uçuş yapan hava yolu şirketi sayısı 3 ‘e çıktı.

Atlasjet ilk Lviv seferini 18 Haziran ’da gerçekleştirdi | Lviv Haber

Atlasjet ilk Lviv seferini 18 Haziran, Atlas Global Lviv Seferleri başladı, Atlas Global Lviv Seferleri, Atlas Global Lviv

Atlasjet-Ukrayna şirketi 18 Haziran tarihinde başlatılacak olan Kiev-Lviv seferlerinin fiyatlarını açıkladı.

Şimdilik sadece Atlasjet-Ukrayna şirketinin resmi sitesinde satın alınabilen biletlerin tek yön fiyatı 1200 grivna (57 dolar), gidiş-dönüş biletinin fiyatı ise 2400 grivna (114 dolar) olarak belirlendi. Bilet fiyatına bagaj ve ikram ücretinin dahil olduğu belirtildi.
Şirketin sitesinde halen sadece 18 ve 19 Haziran tarihleri için bilet satın almak mümkün. Atlesjet seferlerinin Kievşehri içinde bulunan Julyanı Havalimanı’ndan gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Kiev’den sabah 9.55’te kalkacak olan uçak Lviv’den akşam saat 20.30’da geri dönecek. Uçuşun süresi yaklaşık bir saat olacak.

Ukrayna Devlet Havacılık İdaresi geçtiğimiz günlerde Atlasjet Global’in Ukrayna’daki iştiraki Atlasjet Ukrayna şirketine 6 uluslararası hat için uçuş izni vermişti. Atlasjet’e izin verilen hatlar arasında Kiev-Kutaisi, Lviv-Moskova, Lviv-Madrid, Odesa-Moskova, Herson-İstanbul, Zaporijya-İstanbul seferleri yer aldı. Tüm seferlerin hafta 7 kez yapılmasını öngörülüyor.

TUİD


 

Atlasjet Ukrayna, Lviv’den Avrupa’nın 3 noktasına uçuş izni aldı

LVİV (QHA) – Ukrayna Devlet Havacılık İdaresi, Atlasjet Global’in Ukrayna’daki iştiraki Atlasjet Ukrayna şirketinin başvurusunu inceleyerek Lviv Havalimanından Burgaz (Bulgaristan), Tivat (Karadağ) ve Split (Hırvatistan) kentlerine sefer düzenleyebilmesi için izin verdi.

Ukrayna Altyapı Bakanlığı, “Havayolu şirketinden (Atlasjet Ukrayna’dan) gelecek diğer başvurular da Devlet Havacılık Servisi tarafından incelenecek ve yürülükte olan mevzuat ve havacılık alanında yapılan uluslararası anlaşmalara uygun olarak cevap verilecek” diye bildirdi.

Atlasjet Ukrayna, Ukrayna Altyapı Bakanlığın davetine cevap vererek Lviv’deki Danılo Galıtskiy havalimanında üslenen ilk havayolu şirketi konumuna gelmişti.

Atlasjet Ukrayna yazdan itibaren Lviv ve Ukrayna’nın diğer şehirlerinden iç ve dış hatlarda sefer yapmaya başlayacak. Atlasjet Ukrayna, Türkiye, Karadağ ve Mısır’ın ünlü tatil yerlerine de charter seferleri düzenleyecek.

Avrupa, BDT ve Güney Kafkasya dahil olmak üzere 30 hatta sefer yapma kapasitesine sahip olduğunu tasdik eden Atlasjet Ukrayna, Ukraynalılar tarafından talebi yüksek olan İtalya, İspanya ve Gürcistan’a da sefer düzenleyeceğini açıkladı.

Uluslararası seferler dışında Atlasjet Ukrayna’nın Lviv kenti haricinde Kiev, Odesa ve Harkiv’e de sefer yapacağı bildirildi.

Seferlere 4 adet Airbus 320 uçak ile başlayacak Atlasjet Ukrayna, zamanla uçak sayısını 15’e çıkaracak.
QHA


Atlasjet ilk Lviv seferini 18 Haziran, Atlas Global Lviv Seferleri başladı, Atlas Global Lviv Seferleri, Atlas Global Lviv

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Lviv Aylık Bülten Şubat 2018

Ukrayna’nın Lviv Kenti ve çevresi hakkında aylık Bültenler şeklinde hazırlamayı planladığımız  Lviv Aylık ...

Translate »