Anasayfa / Spor / Avrupa Şampiyonası finalisti Lviv li Jimnastikçi Khrystyna Pohranychna

Avrupa Şampiyonası finalisti Lviv li Jimnastikçi Khrystyna Pohranychna

Avrupa Şampiyonası, Khrystyna Pohranychna 13 Yaşındaki Lviv den Kristina Pohranychna Ukrayna ‘da Rekor düzey de puan toplayarak gençler arasında Avrupa Şampiyonasına Katılmaya hak kazanmıştı.

Avrupa Şampiyonası finalisti Lviv li Jimnastikçi Khrystyna Pohranychna Altın Madalya ile evine döndü

13 Yaşındaki Lviv den Kristina Pohranychna Ukrayna ‘da Rekor düzey de puan toplayarak gençler arasında Avrupa Şampiyonasına Katılmaya hak kazanmıştı. Gençler arasında yapılan 6 Kasım ‘da ki yarışma da üç Dal da Başarı Göstererek Evine Altın Madalya ile döndü.

Avrupa Şampiyonası finalisti Lviv li Jimnastikçi Khrystyna Pohranychna Altın Madalya ile evine döndü

Belçika ‘nın Gent Şehrinde düzenlenen Avrupa Şampiyonası Genç Jimnastikçiler arasında Finale yükselerek Üç Dalda Çember, Top ve Topuz ile yaptığı gösterilerle izleyenlerin nefesinin kesilmesine sebep olan Batı Ukrayna ‘nın Gözde Şehri Lviv ‘den Kristina Pohranychna Evine Altın Madalya ‘yı taşımayı başardı.

 


Avrupa Şampiyonası, Ukrayna jimnastik, Khrystyna Pohranychna, Altın Madalya, Ukrayna Spor, Ukrayna Bayan Sporcu, Чемпіонат Європи, гімнастика, Khrystyna Pohranychn до, золотою медаллю, Львів, Львів новини, спорт, Україна, спортсменкою

   


Avrupa Şampiyonası, Ukrayna jimnastik, Khrystyna Pohranychna, Altın Madalya, Ukrayna Spor, Ukrayna Bayan Sporcu, Чемпіонат Європи, гімнастика, Khrystyna Pohranychn до, золотою медаллю, Львів, Львів новини, спорт, Україна, спортсменкою

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

FC Shakhtar Donetsk Lviv Arena Standında Ukrayna Kupasını Kazandı

FC Shakhtar Donetsk,Zorya Luhansk – FC Shakhtar Donetsk arasında oynanan Ukrayna Kupası Maçını Türkiye ...

Translate »