Anasayfa / Lviv Top List / 24 Saat için Lviv / En Ünlü Beş Kahve Evi

En Ünlü Beş Kahve Evi

En Ünlü Beş Kahve Evi, Bir Şehre Yapılan gezi de bazı mola anları bir çok anında oluşmasını sağlar bunu en özel yapan şeylerden biri yaptığınız eylemin size keyif vermesi ve anı oluşturması Lviv ‘i ziyaretinizde size farklı bir şeyler suna bilecek ve Şehri gezerken yaşadığınız

En Ünlü Beş Kahve Evi | Lviv Haber

Bir Şehre Yapılan gezi de bazı mola anları bir çok anında oluşmasını sağlar bunu en özel yapan şeylerden biri yaptığınız eylemin size keyif vermesi ve anı oluşturması Lviv ‘i ziyaretinizde size farklı bir şeyler suna bilecek ve Şehri gezerken yaşadığınız ve gördüğünüz şeyleri anı olarak size yerleştirebilecek dinlenme aralarınız için küçük bir çalışma yaptık ve çok bilinenin dışında damak zevki olarak ünlenmiş kahve evlerini araştırdık.

1. Siyah Bal – BLACK HONEY

En Ünlü Beş Kahve Evi, Lviv en özel yerler, Lviv en iyi kafeleri, Lviv ne içilir, Lviv ünlü kafeleri, Lviv ünlü mekanları, Lviv Kahve, Lviv Gidilmesi öneriler yerler, Black Honey

Alternatif Atıştırmalıkların yanında Damak zevkinize uygun bir kahve belirleyip, gün ortası alışkanlıklarınızı tazeleyebilirsiniz. Sade bir iç mimariye sahip işletme de ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

L-face   Facebook Sayfası için Tıklayınız…

Adres.:  Львів, вул. Костюшка,2 – 79000 Lviv | +380 322 555 125

2. Kahve Dünyası – СВІТ КАВИ

Cafe_Lux03

Birbirinden değişik kahvelerden istediğinizi seçebilir anın keyfini çıkartırken, hoşunuza giden kahveden ev içinde bir miktar hazırlattırarak yanınızda evinize götürebilirsiniz. Çeşitli Workshopların olduğu bir günde ziyaret ediyorsanız, programa dahil olabilir kahve çeşitleri hakkında ve alternatif atıştırmalıklarla uyum ölçülerini öğrenebilirsiniz. Kendine özgü sadece bir iç konsepte sahip işletmede 30 yakında kahve çeşidiyle keyifli bir gün ortası molası sizi bekliyor. 

L-face   Facebook Sayfası için Tıklayınız…

Adres.:  Кульпарківська 59, Lviv 79000 | +380 322 952 077

3. Cafe No.1 – КАФЕ №1

Cafe_Lux02

Cafe №1 – Boim Ailesinin Şapelisinin hemen yanında bulunan kafenin ziyaretçileri için bir sloganı bile var. Kiss Me..! Sevgiliniz veya eşiniz ile öpüşmenizde sizi rahatsız edecek her hangi bir durum ile karşılaşmıyorsunuz. Şehire gelen ve yöre de yaşayan çiftlerin ilgisini kendine çeken kafenin çekici bir konsept anlayışı var ve burda geçen zamanınızı farklı damak zevklerine hitap eden kahvelerle süsleyebilirsiniz. Eğer Galiçya ve Avrupa mutfağından seçimler yapmak isterseniz. Yörenin sunmuş olduğu lezzetler yoğrulan menüden seçim yapabilirsiniz.  

L-face   Facebook Sayfası için Tıklayınız…

Adres.: пл. Катедральна, 5

4. Cafe Müzesi – Fixer – КАФЕ-МУЗЕЙ ФІКСАЖ

En Ünlü Beş Kahve Evi, Lviv en özel yerler, Lviv en iyi kafeleri, Lviv ne içilir, Lviv ünlü kafeleri, Lviv ünlü mekanları, Lviv Kahve, Lviv Gidilmesi öneriler yerler

Sizi Rahatsız etmeyen bir müzik Otantik bir atmosfer ve geniş yelpazede kahve çeşidiyle şehri ziyaret eden misafirlerin yanında yöresel halkında ilgisini çeken ilginç bir mekan, Lviv ‘e yapmayı planladığınız gezinizde uğranılması gereken yerler listenize ekleyebilirsiniz. Cafe ‘nin kromonolojik gelişimiyle ilgili bir kolleksiyonu kafenizi içerken inceleyebilirsiniz. 

L-face   Facebook Sayfası için Tıklayınız…

Adres.: вул.Князя Романа, 6, 79000 Lviv | +380 63 021 0180

5. Dziga – ДЗИҐА

En Ünlü Beş Kahve Evi, Lviv en özel yerler, Lviv en iyi kafeleri, Lviv ne içilir, Lviv ünlü kafeleri, Lviv ünlü mekanları, Lviv Kahve, Lviv Gidilmesi öneriler yerler

Türkiye ‘deki Sanat ev ve bahçelerini andıran ortam kahve keyfinin dışında farklı kültürlerdeki insanların sanat söyleşi ve sohbetlerine katılabileceğiniz ve galeri içerisinde sergilenen objeleri inceleyebileceğiniz bir Sergi Alanıdır. Ermeni Caddesinin sonunda yer alan işletme de Limon, Rom ve Şekerlemelerle hazırlanan alternatif kahve menülerini deneyebilirsiniz. 

L-face   Facebook Sayfası için Tıklayınız…

Adres.: Вірменська, 35, Lviv 79008 | +380 322 444 779

Kaynak.: ProLviv.CoM   En Ünlü Beş Kahve Evi, Lviv en özel yerler, Lviv en iyi kafeleri, Lviv ne içilir, Lviv ünlü kafeleri, Lviv ünlü mekanları, Lviv Kahve, Lviv Gidilmesi öneriler yerler 

Hakkında HmmT AYDs

Lviv Haber Genel Koordinatörü

7 yorum

  1. Lviv Coffee Manufacture Benim vazgeçilmezim. ama bir çok yer var. Özellikle bir de küçük kahve dükkanlarını deneyin derim. Mocco Cafe de çok güzel kahveler içtim. Kesinlikle denemelisiniz.

  2. Glory Cafe ‘nin üzerine tanımam. Yurt dışında Bu kadar Nezih ve Profesyonel bir hizmet veren Türk işletmesi daha görmedim.

  3. Lviv in en güzel bir kaç kahve evi alternatif çok mekan var. Kahve seviyorsanız bir çok yerde kahve denemenizi öneririm.

  4. Lviv Kahve evleri çok mükemmel yerler var bunlardan bir kaçını Lviv Haber sıralamamış ama farklı yerleri de denemelisiniz.

  5. Lviv ‘in en keyifli mekanları, Çok güzel bir yazı kaleme almışsınız. Lviv ‘de en keyifli vakit geçirebileceğiniz. Yerler. bir kaç tanesine kesinlikle gitmelisiniz…

  6. Lviv ‘in tarihiyle özdeşleşen mekanları ve kahve kültürüyle çok güzel. Tarihi güzel bir şehir keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy, lviv yakınlarda nerelere gidebilirim? Sorusuna ...

Translate »