Anasayfa / Lviv / Eurovision 2017 Stanislav Pavlyuchenko Korosu
Eurovision 2017, kiev Eurovision, Ukrayna Eurovision Yarışmaları, Eurovision 2017 Türkiye, Eurovision 2017 yarışmacıları, Pavlyuchenko Korosu

Eurovision 2017 Stanislav Pavlyuchenko Korosu

Kiev de Düzenlenen Eurovision 2017  'nin ikinci yarı final Açılış Programında Stanislav Pavlyuchenko halk korosunun gösterimi bütün izleyicilerin ayakta alkışlarıyla başladı. Ukrayna etnik stilini ve halk çalgılarının eşliğinde Şarkıcılar Eurovision ikinci yarı final startını verdi. Eurovision 2017 ikinci Yarı Final Açılış Stanislav Pavlyuchenko Korosu İlginç bir gösterimle başlayan yarı final heyecanı Ülkelerin performanslarıyla devam etti.    Kiev 'de devam eden Eurovision yarışmalarında Şehir de bir çok gösterim yapılmaktadır bunlardan birini sizlerle paylaşmak istedik. Kiev 'de bulunan 53 Metrelik Anıtın üzerine yansımalarla 14 Farklı Geleneksel Ukrayna Kıyafeti deseni yansıtılarak etkinliklere katkıda bulunan organizatörlerin çalışmasını sizlerle paylaşıyoruz.   …

Genel Bakış

Süper..!

Özet : Eurovision 2017 - Kiev

Kullanıcı Oylaması: 3.7 ( 1 oy)

Kiev de Düzenlenen Eurovision 2017  ‘nin ikinci yarı final Açılış Programında Stanislav Pavlyuchenko halk korosunun gösterimi bütün izleyicilerin ayakta alkışlarıyla başladı. Ukrayna etnik stilini ve halk çalgılarının eşliğinde Şarkıcılar Eurovision ikinci yarı final startını verdi.

Eurovision 2017 ikinci Yarı Final Açılış Stanislav Pavlyuchenko Korosu


İlginç bir gösterimle başlayan yarı final heyecanı Ülkelerin performanslarıyla devam etti. 

 

Kiev ‘de devam eden Eurovision yarışmalarında Şehir de bir çok gösterim yapılmaktadır bunlardan birini sizlerle paylaşmak istedik.

Kiev ‘de bulunan 53 Metrelik Anıtın üzerine yansımalarla 14 Farklı Geleneksel Ukrayna Kıyafeti deseni yansıtılarak etkinliklere katkıda bulunan organizatörlerin çalışmasını sizlerle paylaşıyoruz.

 


 

 

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

Bir yorum

  1. Avatar

    Euro vision da başarılı bir ev sahipliği yapan Kiev. Dünyanın en güzel şehirlerinden biri gerçekten.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Lviv için 10 Konsept Restoran

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv ‘de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç ...

Translate »