Anasayfa / Yaşam / Magazin / Evlenecekler için Ukrayna Modeli Gelinlikler

Evlenecekler için Ukrayna Modeli Gelinlikler

Evlenecekler için Ukrayna Modeli Gelinlikler in trend olanlarını en mutlu gününüz de özel seçimler yapabilmeniz farklı fikirlerle kendi modanız ı oluşturabilmeniz için derledik.

Ukrayna Modeli Gelinlikler, Ukrayna Gelinleri, Ukrayna Gelinlikleri, Ukrayna Gelinlik Kültürü, Ukrayna Gelinlik Modelleri, Ukraine wedding dresses models

Ukrayna Modeli Gelinlikler

Her Ülke ‘nin yöresel adetlerine göre farklı gelinlik çeşitleri bulunmaktadır. Ukrayna ‘da buna benzer gelenekler vardır. Fakat günümüzde daha modern motifler tercih edilmektedir. Gelinliğin ana temasında her zaman beyaz bir doku bulunur. Ukraynalı modacılar buna yeni anlayışlar kattığı birbirinden güzel gelinlik modellerini görücüye çıkardı biz de sizlere farklı alternatif düşünceler oluşturabilmesi için yazı haline getirdik. faydalı olması dileğimizle…

Romantik Stil

İlk bahar için romantik  bir seçim olabileceğini düşündüğümüz narin çiçeklerle dekore edilmiş, zarif bir gelinlik modeli

Zıtlıkların Enerjisi 

Bu gelinlik modelin de ise kabarık bir eteğin üzerine siyah ajur dekolteli cesur ve modern bir stil gelinlik modeli

Bulutların ve Gök kuşağının güzelliği

Kabarık etek üzerinde katmanlı olarak pastel renklerle bezenmiş üst kısmı korse tarzı klasik, şık ve gösterişli bir gelinlik modeli  

Troyanda

Mütevazi bir korse altında kabarık ve gösterişli bir etek Krem renginde işlenmiş gül demetlerinin eşsiz görünümü düğün günü bütün gözler sizin üzeriniz de olacak.

İç Desenli Açık Gelinlik

Çok alışılmadık bir model Klasik beyaz bir gelinliğin alt kısmı desenli ve hareket katan işlemeleriyle modern bir tarz oluşturmuş.

Ombre

Sıra dışı tasarım ve renk seçimleriyle Sihirli bir peri kızına dönüşeceğiniz bu modelin Parlak turuncu renk ile kremleşen üst kısım hoş bir görüntü sağlayacaktır. Özellikle Yaz ve Kır düğünlerinde tercih edilebilecek güzel bir gelinlik modeli

Narin Bahar Çiçeği

Eteği süsleyen floristik baskılı çiçekler ile zemine uzanan kabarık bukleler özel gününüzde sizi narin bir bahar çiçeğine dönüştürebilir. 

Prenses Gelinlik Modeli

En mutlu oldukları günde bir prenses gibi görünmek isteyen gelin adayları için eşsiz bir model Açık omuzları ve süslemesiyle bir birini tamamlayan işlenmiş korseyi tamamlayan pastel renk ve soft desenleriyle ahenkli bir geçişi sağlayan kabarık eteği eşsiz bir gelinlik modelini

Kraliyet Chic Gelinlik Modeli

Sonbahar ve kış dönemleri için daha uygun bir model sizlerle, Kendinizi kraliçe gibi hissettirecek bu gelinlik modeli sizi çok asil gösterecektir.

Kısa Tip Gelinlik Modeli

Kısa grift Hacimli bir Etek üzerine kabartma şeklinde nakışlanan çiçeklerin sihirli ve modern bir modeli – Oyuncu ve kırılgan bir karakteri simgeliyor.

Güneş Kadar Işıltılı Gelinlik Modeli

Klasik gelinlere mükemmel bir alternatif oluşturabilirsiniz. Mütevazi Sarı pastel renkte işlenmiş sade bir gece elbisesi veya Bahar ve Yaz düğünlerinde mütevazi seçimler için tercih edilebilecek bir model

Kır Düğünlerine Özgü Bir Model

Klasik Beyaz bir elbise üzerine Kot bir ceketle mütevazi ve modern bir tarz oluşturabilirsiniz.

Pantsuit

Daha olgun ve zarif bir model isterseniz. desen ve işlemleriyle Zarif ve sade bir model olarak bu modeli düşüne bilirsiniz.

Gala Siyahı

Tüm düşüncelerin aksine farklı bir tarz arayışı içinde olanlar için zıtlıkların enerjisini kullanabilirsiniz. Cesur ve Şaşırtıcı bir etki için Gala sitili bu modeli değerlendire bilirsiniz.

Oyunbaz Hareketli bir Model

Kısa etek modeliyle olağandışı modern ve hareketli bir model Özgürlükçü bir stile karşınız da

Zengin Gösterişli Bir Model

Sırt dekoltesiyle altın pullu zarif ve zengin gösteren gelinlik modeli…

Kırmızı Tutku

Sonbahar ve kış ayları için güzel bir seçim olabileceğini düşündüğümüz bu model kırmızının cazibesini özel gününüze yansıtıyor.

Baharın Güzelliği

Narin, Şaşırtıcı ve Romantik bir model, gelinlik üzerine işlenen çiçek motifleriyle Bahar ve yaz aylarında özel gününüz için güzel bir seçenek oluşturabilir.

Emerald

Zümrüt ‘ün asil ve zarif duruşunu akşam üstü unutulmaz mütevazi bir düğünde giyebileceğiniz bir model

Kaynak.: Vsviti Ukrayna Modeli Gelinlikler – Ukrayna Modeli Gelinlikler – Ukrayna Modeli Gelinlikler – Ukrayna Modeli Gelinlikler – Ukrayna Modeli Gelinlikler

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

5 yorum

 1. Avatar

  Baharın güzelliği başlıklı gelinlik modeli çok güzel Ukrayna da bir çok düğün gördüm modern ve geleneksel anlayışa sahip düğünleri gerçekten çok eğlenceli geçiyor.

 2. Avatar

  Gelinliklerin her biri ayrı bi güzel Ukrayna ‘nın güzel doğasında güzel kızlarının özel günlerini unutulmaz bir hale getireceği kesin. Biz de klasik anlayış devam etse de moda akımı yeni yeni varyasyonları sunuyor ama ateş pahası oldu her şey.

 3. Avatar

  Kızları da Kıyafetleri de Huyları da Ülkeleri de çok güzel insanlık kısmın da eksik tarafları ve çok iyi tarafları diyebileceğim çok şey var. İnsan olmanın temel yargılarına ve etiklerine baktığınız da gerçekten çok hoşuma giden bir ülke oldu.

 4. Avatar

  Bayanları da Kıyafetleri de çok güzel

 5. Avatar

  Gelinlik modelleri çok güzel çok beğendim. Lviv de Fashion Week haftasına dek gelmiştik. Opera house da bilet bulduk katıldık. Çok keyifliydi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Lviv Paskalya Bayramı – Pysanka Festival

Lviv Paskalya Bayramı, The Festival of Pysanka Ukrayna da her yıl kutlanan ...

Translate »