Anasayfa / Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası,

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası, Lviv Haber Gizlilik Politikası, Lviv Haber Kullanım Şartları, Lviv Haber Privacy Policy, Lviv News Privacy Policy, Ukrayna Lviv

 

www.lvivhaber.com internet sitesi Kişi veya Kurumların Kişisel gizliliğini ciddiyetle önemseyerek yazı oluşturur. Gizlilik ilkelerimiz hakkında daha fazla maddeyi aşağıdaki maddeleri okuyup, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gizlilik Politakasının Kapsamı Nedir?

  1. com internet sitesi site içerisinde yayınlanan bilgilerin kişi özlük haklarını, Bölge, Kurum, Kuruluş Haklarını zedelemeyecek şekilde, imajına gölge düşürmeyecek şekilde haber yapma politikası güder.
  2. Ukrayna veya Türkiye içi yaşanan olaylar “Şiddet, Politika ve Sorunları” konu almaz. Toplumsal ilişkilere katkı sağlayan Sosyal içerikli mesajları konu alabilir.
  3. Kişisel veya Kurumsal bilgilerin sadece kamu ile paylaşılmış olan kısımlarını haber niteliğinde değerlendirerek takipçilerine paylaşma misyonu ile hareket eder.
  4. Hiçbir nedenle lvivhaber.com internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.
  5. Platformda paylaşılan bilgiler tüm kamuya açıktır. Gizlilik içermez. Bilgi Paylaştıkça çoğalır Felsefesiyle hareket ettiğimiz için Kültürler arası etkileşimi güçlendirici heryer de kullanılabilir.
  6. com ‘da beğendiğiniz bir yazıyı siteniz de paylaşmak için Kaynak gösterme Nezaketi beklenmektedir.
  7. Kişisel bilgilerin arşivi lvivhaber.com ‘da tutulmamaktadır. Sadece internet sitesine ulaşan ziyaretçilerin IP, Lokasyon, Bilgileri SEO ve Güvenlik amaçlı Güvenli Analiz yapan “Google Analisttik” gibi şirketler aracılığıyla takip edilmektedir.
  8. LvivHaber.com eğer başka bir site ile birleşir veya ortak hareket etmeye başlarsa, yukarıda belirtilen hassasiyetler göz önünde bulundurularak Takipçilerimizle öncesinde bilgi paylaşımında bulunulacaktır.

 

Gizlilik ve Güvenlik

Lvivhaber.com ‘dan yetkili makamlar dahilinde bilgi talep edildiğinde yasalara uygun şekilde Resmi makamlarla paylaşabilir.

 

Bilgi Toplama ve Kullanımı

Lvivhaber.com internet site Bölgesel olarak konuları yazı konusu alır. Temel olarak Lviv etiketinin geçtiği bütün haberler ilgi alanımız dâhilindedir.

Kültürel Haber yapan internet te bulunan bir çok siteyi inceler, lviv ile ilgili çıkarımları gözetir ve pozitif yaklaşımla yazı hazırlar.

Sizlere en doğru kaynaklardan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda özgün haber yapma anlayışımız ile Hizmetlerimizin Geliştirilebilmesi ve daha iyi hale getirilebilmesi için toplanan veriler, bilgiler analiz edilebilir ve ziyaretçinin anlayabileceği ve doğru yorumlayabileceği şekilde yazı formatına çevrilir.


Gizlilik Politikası, Lviv Haber Gizlilik Politikası, Lviv Haber Kullanım Şartları, Lviv Haber Privacy Policy, Lviv News Privacy Policy, Ukrayna Lviv

Translate »