Anasayfa / Hakkında

Hakkında

Hakkında,

LVİV HABER HAKKINDA

Hakkında, Lviv Haber Hakkında, Lviv Hakkında, Lviv Haber About me, lvivhaber, lviv, lviv haberler hakkında, ukrayna lviv hakkında, Lviv news about me

Ukrayna ‘nın En Batısında Yer alan Avrupa ile Komşu Sınır Bölgesi Lviv ‘de Etkinlik, Sanat, Kültür, Konser, Organizasyon ve Etkinlikleri kendimize konu alanı belirleyerek web sitemiz lvivhaber.com aracılığı ile öncelikle Türkiye ‘ye yönelik Bilgilendirici ve Bölge hakkında bilgi kaynağı olma yolundaki paylaşımlarımız 2014 yılı itibariyle başlamıştır.

Doğru Kaynaklardan elde etmeye çalıştığımız bilgileri Bölgeye, Turizm amaçlı ziyaret, Ticari Bakış Açısı, Bölge de gerçekleştirilen etkinliklerin takip edilebilmesi için yola çıktığımız Türkiye – Ukrayna Kültürel etkileşim vizyonuna olan inancımızla devam ettirmekteyiz…

Lviv, Tarihi geçmişi, Mistik Yapısı ve Bozulmamış Yaşam stiliyle, Dünya ‘nın bir çok yerinde turistleri misafir etmektedir. Şehrin Kültürel mirası büyük ilgi odağı haline gelmiştir. Şehir de gelişen olayları takip edebilmek için LvivHaber aracılığı ile Etkinlik Takvimi, Bölge de gerçekleşen Ticari Gelişmeler ve Şehrin Yaşam alt yapısını pozitif haber kaynağı oluşturacak şekilde Politikadan uzak, Kültür, Sanat ve Yaşam Stili odaklı haberlerimizi yayınlamaya devam ediyoruz.

Lviv, Yüzyılın tıkız yaşamından sıkılanlara alternatif bir Yaşam Kapısı gibi Gerçekçi, Serüven Dolu, Belgesel niteliğinin yanında Yaşam ve Öyküsel bir tat bırakan ziyaretler sizleri özlemini duyduğumuz yaşam tarzını tatiliniz de sunmayı hedefliyor.

Turist Kitlesinin Lviv ‘den farklı tatlar alacağı aşikar. Lviv Hem Hayatımıza, Hem Hissettiklerimize yeni boyutlar katıyor. Bildiğimizin öte yanına geçmemizi sağlayan insanın iç dünyasını, ruhsal çelişkilerini, hayatı, doğa da ki olayların farkındalığına var gibi Olguların Tekrar canlanmasını Sağlıyor.

Çoğumuz gün geliyor bozulmamışlığın saflığını özlüyor, kendimizi arındırmayı arzuluyoruz. İşte Bu arzuların karşılığı gerçekçi olarak fazlasıyla ziyaretçilere Lviv Bölgesinde doğal olarak yansıtılıyor.

Bir gün Herkesin Yolu Lviv ‘den Geçecek

Bölgeye yapılan ziyaretler de şehir ile ilgili gönül bağı kuran birçok misafir Lviv ‘de Olan Olayları merak etmektedir. Coğrafya bizi ayırmış olsa da  alt yapısını her gün geliştirdiğimiz platformumuz lvivhaber.com ile sizlere bölge hakkında bilgiler sunmaya devam edeceğiz…

www.lvivhaber.com – Bölge ‘de yaşayan yerli halkın Desteği ve Bölgeye ziyarette bulunan turistlerin şehir hakkındaki izlenimlerini konu alarak büyüyen bireysel bir girişim örneği ‘dir.


 Lviv Haber Hakkında, Lviv Hakkında, Lviv Haber About me, lvivhaber, lviv, lviv haberler, ukrayna lviv, Lviv news about me

Translate »