Anasayfa / Lviv Top List / 24 Saat için Lviv / Lviv Döner Kebab Salonu – Lviv Türk Lezzetleri

Lviv Döner Kebab Salonu – Lviv Türk Lezzetleri

Lviv Döner Kebab Salonu, Lviv de en çok hoşumuza giden döner salonlarından birini sizlerle paylaşmak istedik.

Lviv Döner Kebab Salonu – Lviv Türk Lezzetleri | Lviv Haber

00_Lviv_Doner_Kebab

Lviv halkının uğrak yerlerinden biri olan ve Lviv Şehir Merkezinden Ivano Franko Üniversitesi yolu üzerinde, işlek bir sokağın hemen başında bulunan Lviv Döner Kebab Salonunu sizler için inceliyoruz.

Lviv ‘de yaşayan yerli yabancı bir çok kişinin damak zevkine hitap etmeyi başarmış, Türk Mutfağı nın En Meşhur Lezzetlerinden Döner ve Kebab’ın Tecrübeli ve Usta ellerde hazırlandığı bir mekana daha misafir oluyoruz. Levent Bey Türk Misafir severliğinin getirmiş olduğu geleneklerle Samimi ve Sıcak bir gülümsemeyle bizi karşılıyor.Bir yandan Levent Bey Türk Mutfağının Lviv ‘de yaşayan yerli ve yabancılar tarafından nasıl karşılandığını ve başarı öyküsünü bize anlatırken, diğer yandan Levent bey ‘in Hazırlatmış olduğu Kebab menüsünü deniyoruz. Gerçekten Türk Mutfağı olarak bir kez daha farklı olduğumuzu burda anlıyoruz. Alışkanlıklardan vazgeçmek zor tabi damak zevki nede olsa, diyerek uzun bir sohbete dalı veriyoruz.

Levent Bey bizlere artık evlendikten sonra belirli bir süre Türkiye ‘de yaşama kararı aldığını ve çocuğunun eğitimi için Türkiye ‘ye dönme planından bahsetti. Bugüne taşıdığı göz nuru işletmesini ise devir yaparak Türkiye ‘ye Dönme planlarından konuştuk. Eğer Lviv ‘de devir almak isterseniz. Yeni Yatırımcısını bekleyen bir işletmenin olduğunu da buradan belirtmek isteriz.

Lviv Döner Kebab Salonu, Lviv Türk Mutfağı, Lviv Türk Lezzetleri, Lviv Türk İşletmeleri, Lviv Turkish Kebab, Lviv Döner, Lviv Türk Dürümcü, Lviv de Yemek


 

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

ilk Et ve Adalet Izgara Restoranı Bernard

ilk Et ve Adalet Izgara Restoranı Bernard, Kara Mizahın Tema olarak kullanıldığı ve ...

Translate »