Anasayfa / Lviv Top List / 24 Saat için Lviv / Lviv Drunk Cherry Liqueur

Lviv Drunk Cherry Liqueur

Lviv Drunk Cherry Liqueur, Şarap, Likör Çeşitlerini ve değişik tür deki Alkollü içecekleri alabileceğiniz. Lviv 'in yeni yüzlerinden biridir. Lviv Belediye Binası Ön Sol Köşesinde bulunan Diana Çeşmesinin hemen karşısında Köşe 'dedir. Lviv Drunk Cherry Liqueur | Lviv Haber Lviv 'in En iyi Likörü Sarhoş Vişne - Drunk Cherry Liqueur Adres.: Pazar Meydanı, No.: 11 - Rynok Square - Diana Çeşmesi Karşısı Çalışma saatleri.:  10:00 - 00:00 Şarap, Likör Çeşitlerini ve değişik tür deki Alkollü içecekleri alabileceğiniz. Lviv 'in yeni yüzlerinden biridir. Lviv Belediye Binası Ön Sol Köşesinde bulunan Diana Çeşmesinin hemen karşısında Köşe 'dedir. Gelen misafirler için Sloganı O Erkek Bırakamaz…

Genel Bakış

Çok İyi..!

Özet : Lviv Lezzet Rehberi

Kullanıcı Oylaması: 2.51 ( 2 oy)

Lviv Drunk Cherry Liqueur, Şarap, Likör Çeşitlerini ve değişik tür deki Alkollü içecekleri alabileceğiniz. Lviv ‘in yeni yüzlerinden biridir. Lviv Belediye Binası Ön Sol Köşesinde bulunan Diana Çeşmesinin hemen karşısında Köşe ‘dedir.

Lviv Drunk Cherry Liqueur | Lviv Haber

Lviv Drunk Cherry Liqueur | Lviv Haber

Lviv ‘in En iyi Likörü Sarhoş Vişne – Drunk Cherry Liqueur

Adres.: Pazar Meydanı, No.: 11 – Rynok Square – Diana Çeşmesi Karşısı
Çalışma saatleri.:  10:00 – 00:00

Şarap, Likör Çeşitlerini ve değişik tür deki Alkollü içecekleri alabileceğiniz. Lviv ‘in yeni yüzlerinden biridir. Lviv Belediye Binası Ön Sol Köşesinde bulunan Diana Çeşmesinin hemen karşısında Köşe ‘dedir.
Gelen misafirler için Sloganı O Erkek Bırakamaz O Kız ise Reddedemez. Değiş kıvam ve çeşitlilikte Lviv ‘e özgü hazırlanan Likörleri tada bilirsiniz.

Lviv Vişne Likörlerinin Kokusuna ve Tadına Bayılacaksınız. Kırmızı Işık ile Loş bir Atmosfere Sahip İşletmenin içerisine adım attığınızda Tavandaki Lüks ve Görkemli Kırmızı Avize Çok Sayıda Vişne Likörü Dolu Küçük Şişelerden oluşmaktadır. 

Konseptini Sarhoş Vişne Liköründen alan işletmenin Turtası çok beğenilen ürünlerinden biridir. El Yapımı Turtanın tarifinin içerisinde alkol bulunur.  Bizim Kahve kültürümüzün yanında da önceden ikram edilen likörlere benzer bir tadı yakalayabilirsiniz. Lviv Seyehatinizin dönüşünde kendinize bir şişe bu likörden alabilirsiniz. Fiyatları çok uygun olan likörler sevdiklerinizin hoşuna gidebilir. 

Lviv ‘in yağmurlu bir gününde bu mekanı ziyaret ediyorsanız kendinizi bir dilim turta ile bir bardak likör ısmarlayarak Pencerenin yanına kurulup Gün Batımının ve yağmur tanelerinin Rynok Meydanına düşmesini izleyebilirsiniz. 

Drunk_Cherry_Orta

Önerilerimiz.:

Lviv Seyahatinize yeni bir mekan ve Lezzet daha eklemek isterseniz size önerimiz Lviv Sarhoş Vişne Likör Evini Ziyaret edebilirsiniz. 

Bağlantılar.:

L-face    Lviv Drunk Cherry  – Facebook  Bizi Takip Edin…

L-instagram   Lviv Drunk Cherry liqueur  – Instagram  Bizi Takip Edin…

L-Rss   Lviv Drunk Cherry liqueur  –  Web-Site  Tıklayınız…

Drunk_Cherry_Orta1

GALERİ

[Not a valid template]

Lviv Drunk Cherry liqueur, Lviv in En İyi Likörü, Drunk Cherry, Drunk Cherry The Best Lviv Liquor, Lviv Likörü, Lviv vişne Likörü, Ukrayna Lviv Likör

Hakkında HmmT AYDs

Lviv Haber Genel Koordinatörü

2 yorum

  1. Vişne Likörünü sevenler için çok güzel bir yer. Rynok ‘un hemen köşesinde popüler bir mekan

  2. Lviv Merkez de belediye nin önünde köşe küçük bir dükkan vişne likörü satılıyor. Çok popüler olmuş. gittiğiniz de deneyin derim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy, lviv yakınlarda nerelere gidebilirim? Sorusuna ...

Translate »