Anasayfa / Lviv Top List / 5 Gün İçin Lviv / Lviv Gaz Lambası Müze Pub Restoran

Lviv Gaz Lambası Müze Pub Restoran

Lviv Gaz Lambası Müze Pub Restoran, Viyanalı lardan, Lviv 'e 1853 yılında Lviv 'li Eczacılar Jan Zech ve Ignacy Łukasiewicz Tarafından Lviv 'e getirilen İlk Gas Lambası Örnekleri zaman içerisinde toparlanarak Gas-Lamp Müze Restoran da sergilenmeye başladı. Lviv Gaz Lambası Müze Pub Restoran - Pub-Museum “Gas Lamp” Lviv Gaz Lambası Müze Pub Restoran - Pub-Museum “Gas Lamp”   Adres.:                    Lviv, 20 Virmenska Str.    Rezervayon Num.: +380 503-710-908 Çalışma Saatleri.:  10:00 – 02:00 Email.:                     lomelyan@fest.lviv.ua     Gaz Lambası Pub - Müzesi  …

Genel Bakış

Çok İyi..!

Özet : Lviv Mekan Rehberi

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Lviv Gaz Lambası Müze Pub Restoran, Viyanalı lardan, Lviv ‘e 1853 yılında Lviv ‘li Eczacılar Jan Zech ve Ignacy Łukasiewicz Tarafından Lviv ‘e getirilen İlk Gas Lambası Örnekleri zaman içerisinde toparlanarak Gas-Lamp Müze Restoran da sergilenmeye başladı.

Lviv Gaz Lambası Müze Pub Restoran – Pub-Museum “Gas Lamp”

Lviv Gaz Lambası Müze Pub Restoran - Pub-Museum “Gas Lamp”

Lviv Gaz Lambası Müze Pub Restoran – Pub-Museum “Gas Lamp
 
Adres.:                    Lviv, 20 Virmenska Str.    Rezervayon Num.: +380 503-710-908
Çalışma Saatleri.:  10:00 – 02:00
Email.:                     lomelyan@fest.lviv.ua
 
 
Gaz Lambası Pub – Müzesi
 
Viyanalı lardan, Lviv ‘e 1853 yılında Lviv ‘li Eczacılar Jan Zech ve Ignacy Łukasiewicz Tarafından Lviv ‘e getirilen İlk Gas Lambası Örnekleri zaman içerisinde Büyük bir Koleksiyona dönüşmüştür.  Bugün Gas Lamb Pub- Museum ‘da 200 ‘ü geçkin örneğini görebilirsiniz.
 
Gas Lambasının Mucitleri Hemen Girişte Sizi Karşılar. Girişte Bronz “Tunç” Jan Zeh ile aynı masa da oturup hatıra fotoğrafı çektirebilirsiniz. Hemen Kafanızı yukarı kaldırdığınızda 3. Kat tan diğer mucitimiz  Ignatius Lukaşeviç sizi gözlüyordur. Size rehberlik etmesi için Elinde Feneri olan rehberimizi takip edin.
İlk olarak sizi Hediyelik Eşya Mağazası karşılar. Kimyasal Kaplarda ikram edilen ve satılan Değişik Likör Çeşitlerini tada bilir ve satın alabilirsiniz. Önerimiz 10 ‘a yakın likörün tadına bakmanız. Aralarındaki farkı o zaman anlayacaksınız.


Yavaş yavaş dik merdivenlerden çıkarak Müzenin diğer katlarına çıkabilirsiniz. “Rammstein” ve benzeri müzik gruplarının Parçalarını Yüksek seste duyabilirsiniz. Gaz Lamlarından Oluşan iç mimariyi incelerken üst katlara doğru ilerledikçe Terasa doğru çıkamınızı öneririm.  Lviv Şehrinin En Büyük Feneri olan Gaz Lambasını ve Eşsiz Lviv Manzarasını görebilirsiniz.
Lviv_Gas_Lamp_Orta3

Gas Lamb – Kimyasal Bir Laboratuar ‘a benzer İçecekleri Cam Tüpler de servis ediyorlar. Avrupa Mutfağının etkin olduğu Gas Lamb ‘da ileri dönemlerde Lviv ‘de Başlamayı planladığımız,  Lviv Gurme Yazı Serimizde Sizlere Yiyeceklerin Lezzet ve içerikleri hakkında  Büyük bir bilgi hazinesi oluşturmayı planlıyoruz.

 

Önerilerimiz.:

Lviv ‘e yapacağınız seyehatiniz de görülmesi gerekenler listenize almanızı tavsiye ettiğimiz Gas Lamp Gerçekten İç Mimari, Konsept ve Hizmet Anlayışı ile ilgili bizden tam not alıyor. İleri Günlerde Lviv Gurme Yazı serimizde Avrupa Mutağının Örneğini gördüğümüz Bu Güzel işletmeye tekrar ziyarette bulunacağız.

Lviv_Gas_Lamp_Orta4

 

Bağlantılar.:

L-face  Gas Lamp Pub-Museum  Facebook  Bizi Takip Edin…

L-instagram  Gas Lamp Pub-Museum Instagram  Bizi Takip Edin…

L-Rss  Gas Lamp Pub-Museum VK   Bizi Takip Edin…

L-Rss  Gas Lamp Pub-Museum Web-Site  Tıklayınız…

L-Rss  Gas Lamp Pub-Museum Just Lviv it.! Web-Site  Tıklayınız…

 

GALERİ


[Not a valid template]

 

VİDEO


    


Lviv Gaz Lambası Müze Pub Restoran, Lviv Gas Lamb, Lviv Gaz Lambası, Lviv Gaz lambalı cafe, Lviv de nereleri görmeli, Lviv Gezi Rehberi, Lviv Cafeleri, Lviv ünlü yerleri

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy, lviv yakınlarda nerelere gidebilirim? Sorusuna ...

Translate »