Anasayfa / Lviv Haber / Haber / Lviv Haber WhatsApp haber ihbar hattı

Lviv Haber WhatsApp haber ihbar hattı

Memnuniyet ve şikayetleriniz için Lviv Haber WhatsApp haber ihbar hattı açıldı.

WhatsApp haber ihbar hattı

WhatsApp haber ihbar hattı, Lviv ihbar, Lviv şikayet, Lviv ile ilgili yaşanan olaylar, Lviv ile ilgili şikayetler, Lviv de yaşanan olaylar, şikayetim var, Lviv Haber, Lviv Haber whatsapp, whatsapp, Lvov

Lviv Haber WhatsApp haber ihbar hattı

Lviv geziniz süresince oluşan memnuniyet ve şikayetlerinizi paylaşmak için en kısa yoldan bizlere ulaşabileceğiniz Lviv Haber WhatsApp haber ihbar hattı hayata geçirmeye karar verdik.

Son günler de Lviv ‘de Türk turistlerin yaşadığı olumsuz olaylar ve oluşan şikayetler doğrultusunda bir çok yazı almaya başladık. Bu tip şikayetlerin yerini bulması ve çözeme giden yolda katkı sağlamak için WhatsApp üzerinden şikayet ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

Genel olarak bize ulaştırılan bazı şikayet çeşitleri;

  • Lviv Hava limanı ve Polonya Lviv sınırında yapılan kontroller de keyfi ve kırıcı olduğunu düşündüren uygulamalardan şikayetler ve turistlerin mağdur edildiği.
  • Lviv ‘de restoran ve bar tipi işletmelerde çifte standart ve turistlere verilen hizmet ve ücret değişikliklerinde yaşanan mağduriyet. 
  • Lviv ve çevresinde rehberlik hizmeti veren kişi ve şirketlerin turistleri kandırdıkları yönünde alınan ihbarlar.
  • Bölgeyi ziyaret eden bazı turistlerin olumsuz tavırları yüzünden edinilen algı nedeniyle halkın olumsuz tavırlar sergilediği yönündeki şikayetler.
  • Taksicilik faaliyetinde bulunan kişi ve şirketlerin fazladan ücret aldığı yönünde şikayetler,

vb. bir çok konuda gelen şikayetleri  WhatsApp Haber ihbar hattı üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

Memnuniyet ve Şikayetler butonu tıklayıp ilgili kategoride oluşturduğumuz yazıları takip edebilir. Ukrayna ve Lviv bölgesin de yaşanılmış olaylara dayanan memnuniyet ve şikayetleri takip edebilirsiniz. 

Sadece olumsuz şeyler mi oluyor tabi ki hayır.

Lviv Haber WhatsApp haber ihbar hattı mızı Şehirle ilgili memnuniyet ve iyi dileklerinizi belirtmek veya şehir hakkında izlenimlerinizi paylaşmak içinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Lviv Haber Sosyal Medya hesaplarımıza Ana Sayfamız da bulunan ilgili linklerden ulaşabilir. Lviv ve Bölgesi hakkında yapmak istediğiniz paylaşımlar hakkında destek alabilirsiniz. 

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Akar Lojistik Pazarlama Müdürü Onur Kurtay

Akar Lojistik Pazarlama Müdürü Onur Kurtay oldu.1985 Bursa doğumlu olan Onur Kurtay, Ukrayna ...

Translate »