Anasayfa / Lviv Haber / Haber / Diğer Haberler / Bu Yıl Lviv de Hangi Yolların Bakımı Yapılacak

Bu Yıl Lviv de Hangi Yolların Bakımı Yapılacak

Yolların Bakımı, Ukrayna Bakanlar Kurulu bu yıl Yolların Bakım ve Onarımı için 14 Milyar Dolarlık bir Bütçeyi Onayladı. Bu Fonların bir kısmı Lviv Bölgesinde kullanılmak üzere ayrıldı. Peki Lviv Bölgesinde Hangi yolların yapımı planlandı Google Maps aracılığı ile bakımı yapılacak yolların Listesini oluşturduk.

Bu Yıl Lviv de Hangi Yolların Bakımı Yapılacak | Lviv Haber

Ukrayna Bakanlar Kurulu bu yıl Yolların Bakım ve Onarımı için 14 Milyar Dolarlık bir Bütçeyi Onayladı. Bu Fonların bir kısmı Lviv Bölgesinde kullanılmak üzere ayrıldı. Peki Lviv Bölgesinde Hangi yolların yapımı planlandı Google Maps aracılığı ile bakımı yapılacak yolların Listesini oluşturduk.

Yolların Bakımı, Lviv Bölge Yolları, Ukrayna Kara Ulaşımı, Lviv Yol Bakımı, Lviv Yol Onarım Şirketleri, Lviv Onur İnşaat, Lviv Onur Group, Ukrayna Kara yolları Nasıl, Arabamla ukrayna ya nasıl giderim

Genel Olarak Lviv Bölgesi için 2 Milyar Dolarlık bir Bütçenin ayrıldığı ve bu bütçe ile yapılacak yolların haritasını aşağıda bulabilirsiniz. 


Lviv – Ternopil | Lviv – Sambir – Uzhgorod “Transcarpathian Bölgesi”  | Lviv-Ivano-Frankivsk | Zhydachiv | Sanok Sambora Karayolu  arasındaki yolların Bakım Onarımı için fonlar ayrılmış durumda

yol_bakimi_04


Yürütülen Yol Çalışmalarından Chervonograd – Brody Karayolu

yol_bakimi_02


Onarımı Planlananlardan Kurovychi-Rohatyn Karayolu,

yol_bakimi_08


Yapımı Planlananlardan Lviv – Radekhiv – Luck Karayolu

yol_bakimi_06

Hakkında HmmT AYDs

Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

2017 yılına Damga vuran 20 Ukrayna Filmi

Geçtiğimiz yıl gösterimi yapılan ve çok beğenilen 20 Ukrayna Filmi ni sizler ...

Translate »