Anasayfa / Lviv Haber / Haber / Diğer Haberler / Bu Yıl Lviv de Hangi Yolların Bakımı Yapılacak

Bu Yıl Lviv de Hangi Yolların Bakımı Yapılacak

Bir Kısmı Onarım bir kısmının Yeniden Yapımı Planlanan Kamenka-Bug Tamir – Kiev – Chop ise Yapımı Planlanmaktadır.

yol_bakimi_09


Lviv Bölgesel Konseyi ayrılan fonların 282 Milyonluk kısmını Karayolu Altyapısı ve yerel yollar için 5 Milyonluk kısmını kullanıma açtı.  Gümrük Geçiş Noktalarını ise Polonya dan sağlanan bir kredi vasıtasıyla onarım yapma planlaması sürmektedir. 

 

yol_bakimi_10


Kamu Fonları yol onarımı için kullanımı planlanan bir diğer bölge ise Lviv-Pustomyty-Medenychi Güzergahı, Truskavets – Lviv arasında zor olan geçiş yollarımının Bakım Onarım ve Yeniden İnşaası.

 

yol_bakimi_07


230 Milyon liralık bir fon gerektiren Rava-Ruska ve Nikolaev-Komarno Güzergahlarının Bakım Onarımı için Maliye Bakanlığı Yatırım Projesini onaylaması gerekiyor. 

yol_bakimi_03


Lviv Bölgesi için Yaklaşık 2 Milyar Dolar bir Bütçenin Planlandığı ve Bakım, Onarım ve Alt Yapı için kullanılacağı kararlaştırılmıştır.

yol_bakimi_05


Kaynak.: tvoemisto.tv   Yoll arın Bakımı -Yolların Bakımı – Yolların Bakımı – Yolların Bakımı, Lviv Bölge Yolları, Ukrayna Kara Ulaşımı, Lviv Yol Bakımı, Lviv Yol Onarım Şirketleri, Lviv Onur İnşaat, Lviv Onur Group, Ukrayna Kara yolları Nasıl, Arabamla ukrayna ya nasıl giderim 

Hakkında HmmT AYDs

Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

2017 yılına Damga vuran 20 Ukrayna Filmi

Geçtiğimiz yıl gösterimi yapılan ve çok beğenilen 20 Ukrayna Filmi ni sizler ...

Translate »