Anasayfa / Lviv Top List / 5 Gün İçin Lviv / The High Castle Hill – Lviv Yüksek Sarayı

The High Castle Hill – Lviv Yüksek Sarayı

Lviv High Castle Hill, Şehri En Tepeden Gözlemleye Bileceğiniz Yüksek Saray Gezi Planınız 5 Gün ve Üzerindeyse görmeden geçmeyin.

Lviv High Castle Hill – Lviv Yüksek Sarayı | Lviv Haber

Lviv High Castle Hill, Lviv Yüksek Saray, Lviv kuş uçuşu, Şehrin en güzel yeri, Lviv yukarıdan görmek, Lviv Nasıl Bir Yer, Lviv e Gidilir mi


Lviv High Castle Hill – Lviv Yüksek Sarayı

Unsurpassed views –  The Perfect Place For Romantic

Adres.:  Sokak Krivonosa – Best to Contemplate Lviv

Lviv Yüksek Sarayı – Bu kalenin adı Saray tepesi olarak bilinen Galiçya – Volyn devleti zamanlarında kurulmuş bir yerleşim Noktasıdır. Parkın adı Tepe ‘de olduğu için “Yüksek Saray” olarak anılmış. Sarayın Parkı ise 1835 yılında kurulmuş.

Parkı süslemek için 19. yüzyılda burada büyüleyici taş mağarası kurulmuş, Sarayın bekçileri Görkemli Orta Çağ Aslanları dır. Lviv ‘in Yerli Halkı bu yere “Müntehirin Mağarası” diyor. Çünkü burada Aşıklar birlikte olamazmış Genellikle intihar etmişler.Tüm şehirin Kuş Bakışı Görünümü Bu Tepe Sayesinde mümkün. Yüksek Sarayın Çıkış Yolu ise Patika ve Lviv Beldiyesi tarafından yaptırılan bir yürüyüş yolu Mevcut Buraya ulaşmak için 123 metreden biraz fazla yukarı çıkmanız gerekiyor. Boş Olan bir zamınızın unutulmaz dakikalarını burda geçirmekten büyük keyif alacaksınız. Parkta Dİnlenebilir.

Çıkış Yolunda Yamacın Eteğindeki Restoranda Yöresel Yemeklerin Tadına Bakabilir. Yada Sevgiliniz veya Eşinizle Romantik yürüyüşler yapabilirsiniz. Bu yürüyüşün Tadı yolunda Aşkı ise sonunda Saklı Tepeye Ulaştığınızda Bir Kez Daha Lviv ‘in Eşsiz Manzarasına Aşık olabilirsiniz. 

Önerilerimiz.:

Lviv şehrine ait, eski bir kale özelliği olan, nefes kesen kalıntıları kuş bakışı gözlem yapabileceğiniz, Şehir Parklarından birini de içinde barındıran. Lviv ‘i Ziyaret Edenlerin gitmesini Önerdiğimiz Güzel Bir Gözlem Tepesidir.


GALERİ

[Not a valid template]

VİDEO

 

 


Lviv High Castle Hill, Lviv Yüksek Saray, Lviv kuş uçuşu, Şehrin en güzel yeri, Lviv yukarıdan görmek, Lviv Nasıl Bir Yer, Lviv e Gidilir mi

Hakkında Ivanka Yv

Ivanka Yv

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Lviv için 10 Konsept Restoran

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv ‘de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç ...

Translate »