Anasayfa / Lviv Top List / 24 Saat için Lviv / Lviv için 10 Konsept Restoran

Lviv için 10 Konsept Restoran

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv 'de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç mimariye sahip ve yıl içindeki ziyaretçi sayısı, popüler sosyal ağlardan edindiğimiz bilgiler neticesinde sizler için bir sıralama yaptık. Lviv için 10 Konsept Restoran | Lviv Haber Lviv 'de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç mimariye sahip ve yıl içindeki ziyaretçi sayısı, popüler sosyal ağlardan edindiğimiz bilgiler neticesinde sizler için bir sıralama yaptık. Lviv e yapacağınız ziyaretiniz de sizlere yol gösterici olması için Lviv 'in ayrı değerlendirme dereceleriyle sıralama yaptığımız 10 konsept restoranı sizlerle paylaşıyoruz... 1. Baczewski Restauracja - Ресторація Бачевських 433 oy ile listemize birinci sıradan giren Bachevsk Restoran 9.3…

Genel Bakış

Süper..!

Özet : Lviv Lezzet Rehberi

Kullanıcı Oylaması: 4.38 ( 3 oy)

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv ‘de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç mimariye sahip ve yıl içindeki ziyaretçi sayısı, popüler sosyal ağlardan edindiğimiz bilgiler neticesinde sizler için bir sıralama yaptık.

Lviv için 10 Konsept Restoran | Lviv Haber

Lviv ‘de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç mimariye sahip ve yıl içindeki ziyaretçi sayısı, popüler sosyal ağlardan edindiğimiz bilgiler neticesinde sizler için bir sıralama yaptık. Lviv e yapacağınız ziyaretiniz de sizlere yol gösterici olması için Lviv ‘in ayrı değerlendirme dereceleriyle sıralama yaptığımız 10 konsept restoranı sizlerle paylaşıyoruz…

1. Baczewski Restauracja – Ресторація Бачевських

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv Restoran, Lviv Helal Et, Lviv Güzel Yemek Yerleri, Lviv de Yemek Nerede Yenir, Baczewski Restauracja, Штрудель Хаус, Кафе 1, Lviv Cafe 1, Lviv Kumpel, Кумпель, м’яса, Lviv Bernard, Lviv Kryjivka, Криївка

433 oy ile listemize birinci sıradan giren Bachevsk Restoran 9.3 Puan almaya hak kazanıyor. Kumpel Gruba ait olan restoran eşsiz bir iç mimariye sahip, Açık Büfe Sabah Kahvaltı Hizmetiyle Şehir de yaşayan insanların yanı sıra misafirlerin beğenisini topluyor. Birbirinden ilginç ve farklı alkol çeşitleriyle ve iç mimarisiyle sizi cezbetmek için bir çok ayrıntıya yer verilmiş durumda… Dünyanın ilk resmi votka fabrikası olarak bilinen Bachevsk geçmişte elde ettiği ünü bugünde devam ettirmektedir. Aile tamamen kendini buna adamış durumda 1782 ‘de seri votka seri üretim atölyesi olarak açılan işletme bugün konsept bir restoran olarak bu geleneğini modern yüzüyle sunmaktadır. 

Adres.: вул. Шевська, 8 – 

2. Turta Evi – Штрудель Хаус

Konsept_Restoran09

1080 kişiden topladığı oy ile 9.2 puana sahip olan retoran, Turta Pişirme Konusunda şehirde kendi alanında ayrıcalıklı bir yer edinmiş, özel tarifler içeren 16 farklı turta sunumu yapmaktadır. Rahat ve çekici bir ortam da alternatif menü çeşitleriyle farklılık ve lezzet tutkunlarına hitap eden restoran özel soslarıyla sizi cezbetmek için bekliyor.

 

Adres.: вул. Шевська, 6

3. Cafe 1 – Кафе 1

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv Restoran, Lviv Helal Et, Lviv Güzel Yemek Yerleri, Lviv de Yemek Nerede Yenir, Baczewski Restauracja, Штрудель Хаус, Кафе 1, Lviv Cafe 1, Lviv Kumpel, Кумпель, м’яса, Lviv Bernard, Lviv Kryjivka, Криївка

1242 kişinin kullandığı oy ile 9.2 puan alan, Lviv Cafe 1 Restoran, şehir de aşıkların uğrak yerlerinden biridir. Dış cephesinde sizi cezbeden konsept anlayışı ile hayallerinizdeki pembe panjurlu evi hatırlatıyor. Abajur, mumlar, hafif müzik ile Avrupa ve Galiçya Mutfaklarından sunumlar ile hizmetiniz dedir. Geniş bir Şarap yelpazesi bulunan retoranda romantik bir akşam yemeği sevgilinizden veya eşinizden tam puan almanızı sağlayabilir. bura da küçük bir not bu kafe de öpüşmek serbesttir hatta bir kural diye bilirim.

Adres.: пл. Катедральна, 5

4. Kumpel – Кумпель

Konsept_Restoran11

1368 oy ile 8.9 puan ile derecelendirilen restoran, Geniş ve Aydınlık bir iç kısma sahiptir. mini bir bira barı bulunmaktadır. Taze ve farklı lezzetlerde dinlendirilmiş biralardan deneye bilirsiniz. Ukrayna, Polonya, Avusturya, Macaristan gibi ülkelerin mutfaklarından oluşturulan menüden seçim yaparak Biradan oluşan geniş lezzet yelpazesinden seçimler yaparak işletmenin tadını çıkarabilirsiniz. 

Adres.: вул. Чорновола, 2б

5. Tex-Mex Barbekü – Tex-Mex BBQ

Konsept_Restoran14

Meksika ve Amerika Mutfak Kültürünü kendine konsept alan restoran, 449 oy ile 8.8 Puan almıştır. Izgara çeşitlerini, geniş sos yelpazesi ile deneyebileceğiniz restoran da geniş alkol menüsü ile keyifli bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Kovboy şapkalı garsonlar gözleriniz önünde pişirilen ızgaralar ile sizlere farklı bir kültürün mutfağını sunuyor. 

Adres.: вул. Джохара Дудаєва, 7

6. Sowa Cafe – Sowa Cafe

Konsept_Restoran18

98 kişi arasında yapılan değerlendirmede 8.8 puan alan Sowa Cafe de Belçika Usülü Waffle lezzetini deneyebilir veya farklı şekillerde hazırlanan menünün alternatif lezzetlerinden seçim yaparak kendinizi şımarta bilirsiniz. Fiyatları Lviv için ortalama bir seviye de olan cafenin iç mimarisi farklı bir bakış açısında dizayn edilmiştir. Lviv için farklı bir atmosfer ve lezzet peşinde olan misafirler için alternatif bir mekan… 

Adres.: вул. Староєврейська, 40

7. Kryjivka – Криївка

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv Restoran, Lviv Helal Et, Lviv Güzel Yemek Yerleri, Lviv de Yemek Nerede Yenir, Baczewski Restauracja, Штрудель Хаус, Кафе 1, Lviv Cafe 1, Lviv Kumpel, Кумпель, м’яса, Lviv Bernard, Lviv Kryjivka, Криївка

3117 değerlendirme arasında 8.7 puan alan Kryjivka Restoran, Lviv Şehri için en ünlü işletmelerden birisidir. Savaş yıllarından edinilen objeler ile kendisine mahsenlerde bir atmosfer edinen restoran, tarihin kanlı savaşlarından izler taşır. mistik bir atmosfer de eski dönemlerin beğenilen müziklerini canlı persformanslar ile dinleyebileceğiniz. zengin ukrayna mutfağını savaş dönemi kap, kaşık, bardaklarda sunumları tadabileceğiniz restoran sizlere keyifli ve ilginç bir anı olarak kalması için üstün bir hizmet anlayışı sunuyor. 

Restoran ile ayrıntılı bilgi için Tıklayınız…

Adres.: пл. Ринок, 14

8. Faset – Yön – Фацет

Konsept_Restoran15

79 değerlendirme sonucunda 8.7 Puan alan restoran, “Faset” Galiçya Lehçesine göre anlamı ise Çocuk, Genç Adam anlamına gelmektedir. “Tavern, Lasses, Randky” Komik, Güzel, ziyafet, ince espiriler ve romantizm eşliğinde anlara sizleri davet eden restoran, renkli, keyifli ve leziz sunumları ile keyifli bir akşam geçirmenizi sağlamak için sizleri bekliyor.  

Adres.: вул. Вірменська, 26

9. Lviv Et ve Adalet Restoranı – м’яса – Bernard

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv Restoran, Lviv Helal Et, Lviv Güzel Yemek Yerleri, Lviv de Yemek Nerede Yenir, Baczewski Restauracja, Штрудель Хаус, Кафе 1, Lviv Cafe 1, Lviv Kumpel, Кумпель, м’яса, Lviv Bernard, Lviv Kryjivka, Криївка

2032 değerlendirme sonucu 8.6 Puan alan restoran, Eski dönemler de adalet anlayışını yansıtan bir iç mimari ile barbekü keyfi yapabileceğiniz Lviv için önerilerimiz arasına yerleşen konsept mekanlardan biri arasındadır. 

Restoran ile ayrıntılı bilgi için Tıklayınız…

Adres.: вул. Валова, 20

10. Zorbas – Зорбас

Konsept_Restoran17

52 değerlendirme sonucu 8.6 Puan alan Restoran, Yunan Mutfağının örneklerini sunmaktadır. Yunan Şarabını tatmak ve uyugun fiyatlı menüsünden seçim yarak keyifli zaman geçirmek için önerebileceğimiz mekanlar arasındadır. Türkiye de çok konsepte değil de salaş olsun ama içeriği güzel olsun farklı ve damak tadımıza uygun lezzetler tadmak istiyorsanız zorbas’ı deneye bilirsiniz. 

Adres.: просп. Тараса Шевченка, 14

Kaynak.: prolviv.com  Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv Restoran, Lviv Helal Et, Lviv Güzel Yemek Yerleri, Lviv de Yemek Nerede Yenir, Baczewski Restauracja, Штрудель Хаус, Кафе 1, Lviv Cafe 1, Lviv Kumpel, Кумпель, м’яса, Lviv Bernard, Lviv Kryjivka, Криївка, Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv için 10 Konsept Restoran

Hakkında HmmT AYDs

Lviv Haber Genel Koordinatörü

12 yorum

 1. Sabah Açık Büfe Kahvaltısı ile en popüler yerlerimden biri olan Baczewski Restauracja – Ресторація Бачевських restoran Bir gün önce den rezervasyon yapmayı unutmayın. Yer bulamaya bilirsiniz. Fakat resatoranı öple yad aakşam yemeği için de tercih edebilirsiniz. çok keyifli bir yer.

 2. Lviv ‘e gidipte ikinci dünya savaşından kalan malzemelerle iç dekorasyonunu oluşturmuş Kryjivka – Криївка görmemek olmaz çok değişik bir işletme anlayışı görmelisiniz.

 3. Yeni bir Türk Et Restoranı var. На Мангал – Na Mangal – Steak House öneri üzerine arkadaşımla gittik. Helal et kesiminin yapıldığı bir tesis den et temini yapıyorlarmış. Et çok lezzetli ve güzel pişmişti. Lviv de olan arkadaşlara tavsiye ederim.

 4. Harika Restoranları var. Harita da nasıl gideceğiniz ile birlikte paylaşmışlar çok güzel teşekkürler.

 5. Lviv ‘in olmazda olmaz gitmeden görmeden dönmeyin diyebileceğim yerlerin bir Listesi Lviv Lezzet rehberiniz…

 6. Yeme içme konusunda çok güzel mekanlar var. Lviv ‘e geldiğiniz farklı yerlerde farklı şeyler denemenizi tavsiye ederim.

 7. Ukrayna Lviv ‘de nerede ne yemeli bakarken bu yazıyı gördük ve gerçekten harika bir çalışma olmuş. Özellikle Baçewski ve Bernard çok hoşumuza gitti.

  Lviv ‘e gidecekler için çok güzel bir kaynak.

 8. Benim en hit restoranlarım Atlas, Baczewski Restauracja, Ресторація Бачевських ve Gürcü retoranı buralar on numara gitmenizi öneririm.

 9. Sürekli yeni konsepte yerler açılsa da bu yerler gerçekten gezmeye görmeye ve bir yemek vaktini değerlendirmeye değer yerler.

 10. Lviv ‘e gidecekler için bir kaç tanesini listelerine eklemesini öneririm.

 11. Bir çoğuna gitme fırsatım olmuştur. Gerçekten çok güzel restoranlar. Lviv e gezi planlayanlar için bir iki tanesini listeden seçip tercihleri arasına yerleştirmesini tavsiye ederim.

 12. Lviv ‘de nereye gitsem derdine bir bakış açısı da ha getirmişsiniz. Yazınız da adı geçen mekanların neredeyse hepsini ziyaret etme fırsatım oldu. Bölgeye gidecek gezginlerin. Bir kaçını görmesini dilerim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy, lviv yakınlarda nerelere gidebilirim? Sorusuna ...

Translate »