Anasayfa / Lviv Top List / 24 Saat için Lviv / Lviv Kryjivka Kafe – Kryjivka Pub

Lviv Kryjivka Kafe – Kryjivka Pub

Lviv Kryjivka Kafe, Şehir Merkezinde Lviv Şehri için Çok Meşhur Cafelerinden birini sizler için tanıtacağım. İkinci Dünya Savaşından kalan Nesneleri Konsept olarak kullanan bu tarihi mekan Kryjivka Cafe ve Restoran şehiri ziyaret eden misafirlere ve Yerel halka hizmet vermektedir. Lviv Kryjivka Kafe - Kryjivka Pub | Lviv Haber Adres.:  Belediye Karşısı Pazar Meydanı, (Rynok) 14. - SomeWhere at Rynok Square - Lviv Kriyivka Çalışma saatleri.: 24 Saat Açıktır. Şehir Merkezinde Lviv Şehri için Çok Meşhur Cafelerinden birini sizler için tanıtacağım. İkinci Dünya Savaşından kalan Nesneleri Konsept olarak kullanan bu tarihi mekan Kryjivka Cafe ve Restoran şehiri ziyaret eden misafirlere ve Yerel…

Genel Bakış

Süper..!

Özet : Lviv Gezi Rehberi

Kullanıcı Oylaması: 3.85 ( 1 oy)

Lviv Kryjivka Kafe, Şehir Merkezinde Lviv Şehri için Çok Meşhur Cafelerinden birini sizler için tanıtacağım. İkinci Dünya Savaşından kalan Nesneleri Konsept olarak kullanan bu tarihi mekan Kryjivka Cafe ve Restoran şehiri ziyaret eden misafirlere ve Yerel halka hizmet vermektedir.

Lviv Kryjivka Kafe – Kryjivka Pub | Lviv Haber

Lviv Kryjivka Kafe, Kryjivka Pub, Lviv Kryjivka Cafe, Lviv Mekanları, Lviv Kriyivka, Lviv yer altı restoran, Lviv restoranları, Lviv işletmeleri

Adres.:  Belediye Karşısı Pazar Meydanı, (Rynok) 14. – SomeWhere at Rynok Square – Lviv Kriyivka
Çalışma saatleri.: 24 Saat Açıktır.

Şehir Merkezinde Lviv Şehri için Çok Meşhur Cafelerinden birini sizler için tanıtacağım. İkinci Dünya Savaşından kalan Nesneleri Konsept olarak kullanan bu tarihi mekan Kryjivka Cafe ve Restoran şehiri ziyaret eden misafirlere ve Yerel halka hizmet vermektedir. Bu Kafe yi bulmak için herhangi bir levha bulunmamaktadır. Belediye binasının hemen karşısında bulunan girişi genellikle çok kalabalık kuyruk olur.

Yer Altında Bulunan Kafe ‘nin bir çok salonu bulunmaktadır.  “Kryjivka” Kapı girişi kapalıdır. ve Askeri bir Üniforması olan İçerideki Asker Size Parola Sorar. Bu Aynı zamanda Ukrayna için bir Slogandır. 

Asker Sorar; 

Ukrayna’ya şohret(şan)! Ve cevap; – Kahramanlara şohret(şan)!  (Slava Ukraine)

Sonraki soru; 

– Sizinle Moskovalılar var mı? Cevap; – yoktur.  (Niyet)

Cevapları bildikten sonra kapıyı açar ve anlaştığı kadar kişiyi içeri alır. burada Gelenlere Eski Metal Şat Bardakta Bal Likörü İkram eder.

Bu ikramın Anlamı; 

“Kryjivka” Kafe de herkese eşit davranılır. Ve yeraltı odasına geçmek için sizi yönlendirecektir. 

Kryjivka Görülmesi gerekenler;

  • Atış Yerini
  • Eski Belgelere Ait Sergiyi
  • Eski Döneme Ait Silahları
  • Eski Döneme Ait Fotoğrafları
  • Bandera Yer altının eski dönem Müziğini dinleye bilir
  • Hemen arka bahçesinde bulunan Orjinal Motosiklet, Telefon Kulübesi, ikinci dünya savaşından kalma Tank,
  • Merdivenlerden çıkılan yolun sonunda Gerçek bir mitralyöz (Uçaksavar Kiti),

Mistik bir Atmosfer, Leziz Ukrayna yemekleri ve Zengin Menü, Eski Döneme Ait Askeri Kamp Yemekleri, Toplu bir şekilde gelen guruplar Akşam Yemek ve Alkolün yanı sıra Beraber Şarkı Söylemeye Başlarlar. 

Önerilerimiz.:

Lviv ‘i Ziyaretiniz de Görülmesi gereken Top 10 Listemizin içerisinde bulunan Kryjivka Cafe Keyifli Zaman Geçirebileceğiniz Lviv ‘in En Popüler işletmelerinden biridir. 

Bağlantı Noktası.:

L-face  Kryjivka Restoran Facebook Bizi Takip Edin…

GALERİ

[Not a valid template]

VİDEO


Lviv Kryjivka Kafe, Lviv Kryjivka Kafe, Lviv Kryjivka Kafe, Lviv Kryjivka Kafe, Lviv Kryjivka Kafe, Kryjivka Pub, Lviv Kryjivka Cafe, Lviv Mekanları, Lviv Kriyivka, Lviv yer altı restoran, Lviv restoranları, Lviv işletmeleri

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy, lviv yakınlarda nerelere gidebilirim? Sorusuna ...

Translate »