Anasayfa / Lviv Top List / 3 Gün için Lviv / Lviv Madencilik imalatı Kahve Evi

Lviv Madencilik imalatı Kahve Evi

Lviv Madencilik imalatı Kahve Evi, Lviv Haber Lviv Kahve Madeni Diana Çeşmesinin Hemen Yanında Köşede girişi mevcuttur. Burda Lviv ‘deki en taze ve Lezzetli kahve çeşitlerini bulabilirsiniz.

Lviv Madencilik imalatı Kahve Evi | Lviv Haber

Lviv Madencilik İmalatı Kahve Evi, Lviv Coffee Mining Manufacture, Lviv Kahvecileri, Lviv Kahve DÜkkanı, Lviv kafe, Львівська копальня кави, Lviv Kahve Evi

Adres.: Pazar Meydanı, No:10 – Львівська копальня кави – Львів, пл. Ринок, 10
Çalışma saatleri.: 08:00-00:00
Tel.: +38 (067) 670 61 06
Kahve Siparişi için.: +38 (050) 371 44 74
Email.: myarmil@fest.lviv.ua

Lviv Haber Lviv Kahve Madeni Diana Çeşmesinin Hemen Yanında Köşede girişi mevcuttur. Burda Lviv ‘deki en taze ve Lezzetli kahve çeşitlerini bulabilirsiniz. İlk giriş de Kahve Değirmenin olduğu bölmede Taze Kahve Kokusunu alırken hemen bir sonraki bölme ve yana açılan bölümde Sevdiklerinize ve Kendinize küçük hediyeler alabilirsiniz. 

Peki Bu Maden Muhabbetti Nedir Diyecek Olursanız. İşin En ilginç noktasına doğru ilerlemeye başlayabiliriz. BUrda ukraynanın ilk Kahve Kuyusu olduğu söyleniyor. Tabi Kahve Nasıl Üretildiğini Bilmeyenler demek ki kahve Madenden çıkarılıyormuş diye bilir. Sizleri Bu konuda bilgilendirmek için Bakın Kahve Nerde Üretiliyormuş.  “Kahve Nerde ve Nasıl Üretilir.

Lviv Madencilik İmalatı Kahve Evi Fakat Burda Madende yetiştirilen bu kahve türünden çok bahsediliyor. Derin yerlerde büyüyen bu kahve çeşidi için Evlerin Bodrumlarında Madenci Asansörleri kurulmuş ve Demiryolu tipi raylar döşenmiş, vagonlarla kahve dışarı çıkartılmış. Pazar yerinin altında Kahve Madenleri olduğu söyleniyor.


Lviv Coffee Mining ManufactureOrta bölmeden hemen sonra Aşağı Bodruma Bir iniş var. Size Başınızın bir yere çarpmaması için bir kask verecekler Karanlıkta başınıza iş gelmemesi için söyleneni yapmanızda fayda var. maden de Çok ilginç şeylerle karşılaşacaksınız. bunu şimdiden anlatmak istemiyoruz. 

Güzel bir gezi olması dileğiyle…..

Unutmadan Uzayıp giden Koridorun başında Sol Tarafa Cam Tavanlı bölmeye geçebilirsiniz. Bazı Günler Burda Programlar Olur. Bunu Oraya gittiğinizde Broşürlerden görebilirsiniz. Ve Eğer Bu etkinliklere katılmak isterseniz. Rezervasyon Yaptırmanız Gerekiyor. 


Lviv Madencilik imalatı Kahve Evi, Lviv Coffee Mining Manufacture, Lviv Kahvecileri, Lviv Kahve DÜkkanı, Lviv kafe, Львівська копальня кави, Lviv Kahve Evi 

Önerilerimiz.:

Lviv ‘ e yapacağınız Seyahat Planınız için görülmesi gerekenler Listesine Alamanızı önerdiğimiz güzel bir kahve evi ‘dir.

 

Bağlantılar.:

L-face   Madencilik Kahve Evi Facebook Bizi Takip Edin…

L-instagram  Madencilik Kahve Evi Instagram Bizi Takip Edin…

L-Rss  Madencilik Kahve Evi Web-Site Tıklayınız…


Львівська копальня кави


 

GALERİ

[Not a valid template]

VİDEO

    

   


Lviv Madencilik İmalatı Kahve Evi, Lviv Coffee Mining Manufacture, Lviv Kahvecileri, Lviv Kahve DÜkkanı, Lviv kafe, Львівська копальня кави, Lviv Kahve Evi

Hakkında Gossip Girl

Gossip Girl
Lviv En Merak Edilenler Bende Saklı....

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy, lviv yakınlarda nerelere gidebilirim? Sorusuna ...

Translate »