Anasayfa / Lviv Top List / 5 Gün İçin Lviv / Lviv Na Mangal Steak House

Lviv Na Mangal Steak House

Ukrayna Lviv 'e gidipte eşsiz et lokantalarından birine gitmeden dönmek olmaz. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda Lviv Na Mangal Steak House 'u tanıtmak istiyoruz. Lviv için bu yeni yerin işletmecisi Lviv de tanınmış ve prestijli Türk iş adamlarından biri olan Levent Bey, Ukrayna da etin türk lezzet anlayışıyla birleştiği güzel bir restoran sizleri bekliyor.                     Lviv Na Mangal Steak House Ukrayna Yöresel yemekleriyle ünlü olduğu kadar verimli arazilerinde yetişen binlerce bitki çeşidi çiftlikler içinde bulunmaz bir yer. Bu çiftlikler de doğal ortamda yetişen hayvanların sağlıklı ortamlarda işlenerek sizler için Na Mangal farkıyla…

Genel Bakış

Çok İyi..!

Özet : Lviv Et Restoranları

Kullanıcı Oylaması: 4.78 ( 2 oy)

Ukrayna Lviv ‘e gidipte eşsiz et lokantalarından birine gitmeden dönmek olmaz. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda Lviv Na Mangal Steak House ‘u tanıtmak istiyoruz. Lviv için bu yeni yerin işletmecisi Lviv de tanınmış ve prestijli Türk iş adamlarından biri olan Levent Bey, Ukrayna da etin türk lezzet anlayışıyla birleştiği güzel bir restoran sizleri bekliyor.

На Мангал,Na Mangal, Lviv Steak house, Lviv Et Restoranları, Lviv Helal Et Nerede Yenir, Lviv de Yemek Nerede Yenir, Lviv Yemekleri, Lviv Yemek Rehberi

На Мангал,Na Mangal, Lviv Steak house, Lviv Et Restoranları, Lviv Helal Et Nerede Yenir, Lviv de Yemek Nerede Yenir, Lviv Yemekleri, Lviv Yemek Rehberi         На Мангал,Na Mangal, Lviv Steak house, Lviv Et Restoranları, Lviv Helal Et Nerede Yenir, Lviv de Yemek Nerede Yenir, Lviv Yemekleri, Lviv Yemek Rehberi          На Мангал,Na Mangal, Lviv Steak house, Lviv Et Restoranları, Lviv Helal Et Nerede Yenir, Lviv de Yemek Nerede Yenir, Lviv Yemekleri, Lviv Yemek Rehberi

Lviv Na Mangal Steak House

Ukrayna Yöresel yemekleriyle ünlü olduğu kadar verimli arazilerinde yetişen binlerce bitki çeşidi çiftlikler içinde bulunmaz bir yer. Bu çiftlikler de doğal ortamda yetişen hayvanların sağlıklı ortamlarda işlenerek sizler için Na Mangal farkıyla sizlere sunuluyor. Bölgeye ziyarette bulunan Türk turistlerin en çok sorduğu sorulardan biri nerede yemek yemeliyiz.? Sebebi Türk Yemek kültürü dünya da gerçekten eşsiz bir yere sahip, size önerimiz Lviv ziyaretiniz de Türk Yemek kültürüyle yoğrulmuş bu muhteşem yer de et çeşitlerinden denemeniz olacaktır. 

İşletme sahibinin Bölge de daha önce yaptığı işlerle ilgili anlayışına daha önce de bir çok kez şahitlik ettik. İşletme anlayışı ve Kaliteli içerik üretmek de ki becerisinden dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Lviv de et yemeye karar verirseniz. kesinlikle değerlendirin dediğimiz yerler arasına giren Na Mangal Lviv Et Restoranını seçenekleriniz arasına almanızı tavsiye ederiz.

                 

Adres.: просп. Шевченка, 25 Lviv
Tel.: +38 063 529 37 71 / +38 098 877 75 12
L-face   NaMangal Facebook Sayfası için  Tıklayınız…

L-instagram   NaMangal Instagram Sayfası için Tıklayınız…


Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

16 yorum

 1. Avatar

  Sahibi Türk Helal Kesim Et getiriyor. Çok temiz ve Lezzetli Ukrayna gidip de Uygun fiyatlı Et yemeden gelmek olmazdı.

  • Avatar

   Lviv Kebap var Droşenko caddesinde olması lazım Lviv Belediye ‘nin ordan Özgürlük meydanına giden yolu takip edin karşıya geçip yolu takip ederseniz. Yakın hemen sağ taraf ta

 2. Avatar

  Her Gittiğimiz aynı soru, Nerede Helal kesilmiş et yiyebiliriz. Kim Açtıysa Süper olmuş.

 3. Avatar

  Valla Şu Lviv Haber ‘e helal olsun. Ekip resmen lviv için güzel bir kaynak oluşturmuş. Çok Güzel. Başarılar

 4. Avatar

  Levent Beyi Tanırım Gerçekten onun imzası varsa gidin derim. Kesinlikle pişman olmazsınız…

 5. Avatar

  Bu ay da yapılmaz ki kardeşim. İnsanın İftara Lviv ‘e gidsi geliyor. 🙂

 6. Avatar

  İyi Pişmiş sulu et parçası hala aklımda Lezzeti unutulacak gibi değil. Bende bu konuya çok takanlardanım. Her yerde yemek yiyemiyorum. Arkadaş sağolsun seni bir yere götüreceğim beğeneceksin dedi. Gerçekten Lviv mi Na Mangal et yemek için bir numara yer. Özellikle biz Türkler için çok iyi oldu.

  • Avatar

   Gerçekten güzel bir yer Lviv de bir çok alternatifiniz var bu konu da ama benim favorim Mafia oldu. Lviv Belediyesinin arka tarafında kalıyor.

 7. Avatar

  Harika bir mekan Harika bir işletmeci 3 gün boyunca hergün orada yemek yedik kendimizi evimizde hissettiren işletmeci Levent beye İzmir’den sevgiler tekrar geleceğiz

 8. Avatar

  Öneri üzerine gittik ve gerçekten işinin ehli çıktı. Kocaman bir et parçası harika pişirilmiş. Lviv de et konusun da tek adresim oldu. Sırf et yemek için tekrar gidecem Lviv ‘e

 9. Avatar

  Lviv de nerede et yenir. Tam bir karşılığı cevap bulmak zor ama bu restoran türk bir işletmeciye ait ve gönül rahatlığıyla yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Et konusunda çok titiz bir yer.

 10. Avatar

  Lviv de nerede et yenir deyince, ben size söyleyeyim. Buradan şaşmayın. Etleri taze ve helal kesim çok lezzetli.

 11. Avatar

  Et konusunda bir de ilk adalet restoranı var. Elizabet mi ne o kilisenin arka kısmında kalıyor.

 12. Avatar

  HELAL KESİM..DOMUZ ETİ VS.
  Arkadaşlar çokca şahit olduğum bir konuyu paylaşmak istiyorum.
  Ukraynada yaşayan veya günübirlik gelen birçok vatandaşımızda ”helal et” hassasiyeti yok malesef !
  Adamın ‘helal et’ e bakışı domuz eti olmasın yeter.
  O iş öyle değil işte ! .Not : şimdi birçok ‘islam alimi çıkıp ehli kitapın kestiği hayvan domuz değilse yiyebilirsin’ diyecek.
  Belki öyle ama ‘o ehli kitap dediğin ukraynalı yada rus (çoğu) o büyük baş hayvanı kesmeden kafasına sert bir cisimle vurup hayvanı düşürüp olmesini bekliyor ve hayvan can verdikten sonra kafasını kesip işliyor.burdaki mantık şu ; 1 hayvanı zahmetsiz kesiyor 2-hayvanın kanı tam boşalmadığı için daha ağır basıyor ve et daha kanlı canlı oluyor.
  Yani demem oki mındar olmuş bir hayvanın eti her halükarda haram ve mekruhtur yenmez.
  Bu sebepten türk restorantlarını tercih edin derim.
  Vesselam

 13. Avatar

  Yemek için alternatif bir çok yeriniz var. Biz burayı denediğimiz de sonradan bir türk işletmesi olduğunu anladık. ve çok başarılı bir yer. Kesinlikle denemelisiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy

Batı Ukrayna Ziyaret için 10 Güzel Köy, lviv yakınlarda nerelere gidebilirim? Sorusuna ...

Translate »