Anasayfa / Lviv Türk İşletmeleri / Taksim Restaurant – Lviv

Taksim Restaurant – Lviv

Lviv Taksim restaurant, Lviv in popüler Türk Mutfağını bulabileceğiniz en doğru adreslerinden biri, Lviv Taksim Restoran Lviv Taksim Restaurant | Lviv Haber    Lviv Taksim Restoran Facebook   L'viv 'e geldikten sonra zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Her ne kadar farklı kültürlerin mutfağını merak etsek denesek de ne annemizin ne dostlarımızın nede Türk Lokantasında yediğimiz yemeğin yerini tutmuyor. İşte Tamda o Anda imdadınıza Taksim Restoran Koşuyor..   Akif BOZKURT Taksim Restaurant İşletme Müdürü   Türk Yemekleriyle Lviv de yeni bir konsept oluşturan Taksim Restaurant Sahibi ve Müdürü Akif Bey Sempatisiyle kısa süre de büyük…

Genel Bakış

Çok İyi..!

Özet : Lviv Türk Restoran

Kullanıcı Oylaması: 2.02 ( 3 oy)

Lviv Taksim restaurant, Lviv in popüler Türk Mutfağını bulabileceğiniz en doğru adreslerinden biri, Lviv Taksim Restoran

Lviv Taksim Restaurant | Lviv Haber


Lviv-Taksim-Bistro-000

L-face   Lviv Taksim Restoran Facebook  Bizi Takip Edin…


Lviv Taksim restaurant, Lviv de Türk Yemeği nerde Yenir, Lviv Türk yemekleri, Lviv Türk Restoranları, Lviv Akif Bozkurt, Ukrayna Lviv Taksim RestoranL’viv ‘e geldikten sonra zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Her ne kadar farklı kültürlerin mutfağını merak etsek denesek de ne annemizin ne dostlarımızın nede Türk Lokantasında yediğimiz yemeğin yerini tutmuyor. İşte Tamda o Anda imdadınıza Taksim Restoran Koşuyor..


Taksim_Bistro-1

 

Akif BOZKURT
Taksim Restaurant İşletme Müdürü

 

Türk Yemekleriyle Lviv de yeni bir konsept oluşturan Taksim Restaurant Sahibi ve Müdürü Akif Bey Sempatisiyle kısa süre de büyük bir kesime hitap etmeye başlamıştır. Şehiri ziyaret eden yerli yabancı turistlerin uğrak yerlerinden biri olan Restoran da ziyaretçilerin memnuniyetiyle ilgili bir çok not ve hatıraları görebilirsiniz. Leziz Yemekleri, uygun fiyatları, Güler yüzlü samimi yaklaşımlarıyla Lviv ‘e yapacağınız seyahatleriniz için sizleri evinizde gibi hissettirecek güzel bir işletme olarak hafızalarımızdaki yerini alıyor.


Taksim_Bistro-3

 

Fatih Bozkurt
Taksim Restaurant Kurucusu

 

Kendisi Bizi Çok Sıcak karşılıyor. Fatih bey bize bölge ekonomisi ve işletmeyi kurarken karşılaştığı zorlukları ve hizmet anlayışlarını oluşturan etmenlerin hepsini sıralıyor. yapmış oldukları işe inançlarının tam olduğunu anlıyoruz.


Biz Onlara Üç Güzel İnsan İsmini verdik çünkü temel de ne ve kim olduğunuz değil birlikte ve beraber omuz omuza her şeyin üstesinden gelerek başarıyı nasıl yakalayabileceğimizin adeta resmini çiziyorlar.

Lviv Taksim restoran, Lviv de Türk Yemeği nerde Yenir, Lviv Türk yemekleri, Lviv Türk Restoranları, Lviv Akif Bozkurt, Ukrayna Lviv Taksim Restoran

Onları Yapmış oldukları işten dolayı tebrik ederken, Şefimizin bizim için hazırlamış olduğu birbirinden leziz sunumlar için Teşekkür ediyoruz. 
L’viv ‘e yolu düşen herkesin görmeden geçmemesi gereken, Sıcak Sohbetin, Birbirinden güzel Sunumların olduğu sanki Kırk yıllık dostunuzu kaybetmiş de L’viv de bulmuş gibi sevineceğiniz.
Kendinizi Mükemmel hissedeceğiniz. İçi Sevgiyle doldurulmuş memleketimizin güzel insanlarının buluştuğu Lviv Taksim Restoran ‘a herkesi bekliyoruz.


 

GALERİ

[Not a valid template]

Taksim restaurant, Lviv de Türk Yemeği nerde Yenir, Lviv Türk yemekleri, Lviv Türk Restoranları, Lviv Akif Bozkurt, Ukrayna Lviv Taksim Restoran

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Özel bir Şeyler arayanlar için 5 GastroPub

Özel bir Şeyler, Lviv ‘e akın eden turistleri Gündüzleri Galiçya ‘nın zengin mutfağı ...

Translate »