Anasayfa / Lviv Haber / Haber / Onur Kurtay ‘a Avrupa ‘dan Ödül

Onur Kurtay ‘a Avrupa ‘dan Ödül

Ukrayna Türkiye Ticari işbirliği Derneği Başkanı Onur Kurtay ‘a Avrupa ‘dan Ödül

 Avrupa 'dan Ödül, Onur Kurtay, The Capital Mark, Bursa iş adamları, Ukrayna iş adamları, Ticaret, Yatırım, Ödül, Avrupa, Ekonomi, Forum, Consulting, Onur Kurtay

Bursalı iş adamı Onur Kurtay ‘a Avrupa ’dan Ödül

Ukrayna Türkiye Ticari işbirliği Derneği Başkanı ve Bursalı iş adamı Onur Kurtay, Türk-Alman Kültür ve Turizm Derneği ve Makaimaj Medya işbirliğinde Almanya’da düzenlenen programda ‘yılın en başarılı genç girişimcisi ve yöneticisi’ ödülünü aldı.

19 – 23 Ekim 2017 tarihinde Almanya’nın Essen kentinde Türk-Alman Kültür ve Turizm Derneği ve Makaimaj Medya işbirliğinde İTTMesse Uluslararası Turizm ve Ticaret Fuarı’nda Avrupa Başarı Ödülleri programı düzenlendi. Avrupa’nın en önemli ödüllerinden, birçok iş adamı, siyasetçi ve girişimcilerinin aday gösterilirken, Ukrayna Türkiye Ticari İşbirliği Derneği Başkanı ve Uluslararası Tarım ve Gıda Konfederasyonu Doğu Avrupa Bölge Başkanı Onur Kurtay’a ‘yılın en başarılı genç girişimcisi ve yöneticisi ödülü verildi.

Ödülünü Almanya Hükümet Sözcüsü Friedhelm Ost’tan alan Kurtay, 2004 yılından beri Türkiye’yi yurtiçi ve dışında en iyi şekilde temsil etmeye çalıştığını aktardı. Ülkede birçok değerli gencin değerlendirilmeyi beklediğini ifade eden Onur Kurtay,
“Bu ödülün onlara umut olmasını diliyorum. Gençler hiçbir zaman çalışmaktan vazgeçmemeli. Örnek bir Türk vatandaşı olarak dünyada temsil edilmenin haklı gururunu yaşamalılar” sözlerine yer verdi.

Ayrıca, ekonomi, sanat, siyaset, moda, sağlık ve iş dünyasından birçok seçkin konuğun ödüle layık görüldüğü gala gecesinde Almanya’daki Türk girişimciler bir araya gelerek birbirleri ile tanışma imkanı buldu.

Onur KURTAY Kimdir?

1985 Bursa doğumlu olan Onur Kurtay, Ukrayna Kiev Avrupa Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı Okumuştur.

Girişimci yapısı öğrencilik yıllarından belli olan Kurtay, Ukrayna’da bulunduğu süre içerisinde öğrenci birliği ve iş adamları dernekleriyle ortaklaşa çalışmalarda bulunmuş, Türkiye konsolosluğu ile kültür gelişimi çalışmalarında yer almış, düzenlenen çeşitli fuar organizasyonlarında iş adamları ve diplomat karşılamalarında görev almıştır.
Profesyonel iş hayatına lojistik sektöründe başladıktan sonra, kısa bir süre içerisinde kara / deniz nakliyesi, depolama ve stok sistemleri konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca pazar araştırması, uluslar arası pazarlama ve dış ticaret konularında kendini geliştirmiştir.

Avrupa 'dan Ödül, Onur Kurtay, The Capital Mark, Bursa iş adamları, Ukrayna iş adamları, Ticaret, Yatırım, Ödül, Avrupa, Ekonomi, Forum, Consulting, Onur Kurtay

 

Girişimci, Dış Ticaret Uzmanı olan Kurtay Bursa ilinde ikamet etmek de bölgenin sevilen ve takip edilen iş adamları arasında yer almaktadır.  Önceden Hollanda – Türkiye Ticaret Odası Başkan Vekilliğini yürüten Kurtay Ukrayna Türkiye Ticari İşbirliği Derneği Yönetim kurulu başkanı olarak görevine devam etmektedir. 

The Capital Mark Danışmanlık Şirketi ile de Uluslararası Ticaret deki bilgi birikimiyle Türkiye deki Şirketleri Yurt dışı yatırım konularında rehber görevini üstleniyor.

Dünya’ya Açılan Kapınız, sloganıyla yola çıkan The Capital Mark Yatırım Danışmanlığı Şirketi

Dünya’nın çeşitli ülkelerindeki devlet kurumları ve özel kurumlarla olan ilişkileri sayesinde şirketlere doğru, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet vermek için Danışmanlık hizmetleri ve Endüstri alanında iş geliştirme ve ülkeler arası ortaklıklarda doğru adımlarla yatırımların kazanca dönüşmesini amaçlıyorlar.

The CapitalMark Resmi Web sitesi Tıklayınız…

Onur KURTAY Kişisel Bloğuna ulaşmak için Tıklayınız…

Avrupa ‘dan Ödül, Avrupa ‘dan Ödül, Avrupa ‘dan Ödül, Avrupa ‘dan Ödül

Hakkında HmmT AYDs

Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Lviv Önünden Geçtiğiniz ama Ne Olduğunu Bilmediğiniz 33 Yer

Ne Olduğunu Bilmediğiniz, ve önünden geçtiğiniz bir çok yerin ismini bilmediğiniz 33 ...

Translate »