Anasayfa / Ye&İç&Eğlen / Lviv Gece Hayatı / Picasso Night Club – Lviv Gece Hayatı

Picasso Night Club – Lviv Gece Hayatı

Picasso Night Club, Lviv 'in Yerli Eğlence Mekanların dan Picasso Bir çok Canlı Performans Gösteriyle ilgimizi çekti. Sizler için Kaleme Aldık. Picasso Night Club | Lviv Haber Batı Ukrayna - Lviv Gece Hayatının Gözde Mekanlarını birisi olan Picasso Night Club 'ı sizler için mercek altına alıyoruz... Picasso Gece Kulubü Lviv 'in gözde Latin Dans Gecelerinin düzenlendiği ve Alternatif Etkinliklerin düzenlendiği yerel işletmeler arasında bizden tam puan almayı başarıyor. Lviv 'de Gece Hayatının Nabzını tutan işletmeleri gezmeye devam ediyoruz. Bu Sefer Sizleri Şehrin Biraz dışına uzanan yeni bir işletmeye götürmeye karar verdik tabi şehir merkezindeki pahalılık canınızı sıkar ve biraz daha farklı bir alternatif…

Genel Bakış

Süper..!

Özet : Lviv Gece Hayatı

Kullanıcı Oylaması: Siz ilk olun !

Picasso Night Club, Lviv ‘in Yerli Eğlence Mekanların dan Picasso Bir çok Canlı Performans Gösteriyle ilgimizi çekti. Sizler için Kaleme Aldık.

Picasso Night Club | Lviv Haber

Batı Ukrayna – Lviv Gece Hayatının Gözde Mekanlarını birisi olan Picasso Night Club ‘ı sizler için mercek altına alıyoruz… Picasso Gece Kulubü Lviv ‘in gözde Latin Dans Gecelerinin düzenlendiği ve Alternatif Etkinliklerin düzenlendiği yerel işletmeler arasında bizden tam puan almayı başarıyor.


Picasso Night Club, Picasso Gece kulübü, Picasso Gece Hayatı, Lviv Picasso, Ukrayna Lviv Picasso Gece Kulübü, Picasso Gece Kulübüne Nasıl gidilirLviv ‘de Gece Hayatının Nabzını tutan işletmeleri gezmeye devam ediyoruz. Bu Sefer Sizleri Şehrin Biraz dışına uzanan yeni bir işletmeye götürmeye karar verdik tabi şehir merkezindeki pahalılık canınızı sıkar ve biraz daha farklı bir alternatif yerleri tercih etmek isterseniz. Picasso Night Club ‘a taksiyle 10 dk da geçe bilirsiniz. Bir Arkadaş Grubuyla gitmenizi öneririz her ne kadar güzel bir şehirde olsanızda canınızı sıkacak şeylerin yaşanmaması için dikkatli davranmakta fayda var. 

Dansların ve birbirinden güzel etkinliklerin düzenlendiği Picasso Night Club yeşilliklerin içinde Dış görünümü eski bir bina gibi olsada iç dizaynı sizi büyüleyebilecek güzellikte bir işletmedir. genellikle yörede yaşayan gençlerin uğrak mekanlarından olsada benim ilgimi çekmeyi başardı ve sizlerle paylaşmak istedim…

Evvet Lviv Severler Sizler için Gece Hayatını Araştırmaya devam edeceğiz…  Bizimle Kalın….

L-face  Picasso Gece Kulubü Facebook Bizi Takip Edin…

L-instagram  Picasso Gece Kulubü Instagram Bizi Takip Edin…

L-Rss  Picasso Gece Kulubü Web-Site Bizi Takip Edin… 

GALERİ

[Not a valid template]Daha Fazlası için Tıklayınız…


 

VİDEO

 

 


 

Hakkında HmmT AYDs

Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Lviv de Neler Yapmalısınız

Lviv de Neler Yapmalısınız,  Arnavut Kaldırımlı Tarihi sokaklar eşsiz bir coğrafya, Kafe ...

Translate »