Anasayfa / Lviv Haber / Haber / Fırsat Haberleri / Türk Hava Yolları THY Dış Hat indirimleri 10 – 31 Ekim 2017

Türk Hava Yolları THY Dış Hat indirimleri 10 – 31 Ekim 2017

Türk Hava Yolları THY Dış Hat indirimleri İstanbul – 10 – 31 Ekim 2017 tarihleri arasında biletlerin alınması koşulu ile Lviv 119 Dolar.

Türk Hava Yolları  THY Dış Hat indirimleri 10 – 31 Ekim 2017

Türk Hava Yolları, THY, Turkish Air Lines, Uçuş, Kampanya, Lviv uçak Bileti, Ukrayna Hava Yolları, Pegasus, Atlas Global, Ucuz Uçak Bileti, Lviv, Ukrayna

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul çıkışlı uçuşları için yeni bir kampanya başlattı.

Türk Hava Yolları;

  • Lviv, Zaporeje, Karkiv 119 USD,
  • Herson 129 USD,
  • Kiev, Odessa 159 USD,

‘dan başlayan fiyatlarla gidiş – dönüş biletinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. 

31 Ekime kadar bilet alma işlemlerini bitirmeniz beklenirken, Kampanya  1 Kasım 2017 ile 31 Mart 2018 tarihleri arasındaki uçuşlar için geçerli…

Gidiş – Dönüş Her şey dahil belirtilen 119 USD ‘dan başlayan uçak bileti fiyatları Türk Hava Yolları resmi web-sitesi üzerinden verilen fiyatlardır. 

Bilet satış ofisleri veya Acentelerde değişiklikler görülebilir.

 

Haberler.com Haberine göre;

Türk Hava Yolları (THY), Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna‘ya gidiş-dönüş her şey dahil 99 dolardan başlayan fiyatlarla uçuş imkanı sunuyor.

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, transfer merkezi İstanbul’dan Balkanlar’da Cluj, Köstence ve Varna’ya 99 dolar, Priştine ve Tiran’a 109 dolar, Bükreş, Ljubljana, Saraybosna, Üsküp, Zagreb, Dubrovnik ve Belgrad’a 119 dolar, Podgorica, Kişinev ve Sofya’ya ise 129 dolardan başlayan fiyatlarla gidiş-dönüş her şey dahil uçulabilecek.

Kafkaslar’da Nahçıvan, Gence ile Tiflis’e (Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı) 119 dolar, Batum ve Tiflis’e (Atatürk Havalimanı çıkışlı) 129 dolar, Bakü’ye 169 dolar, Ukrayna’da Lviv, Zaporijya ve Kharkiv’e 119 dolar, Kherson’a 129 dolar, Kiev ve Odessa’ya 169 dolardan başlayan fiyatlara gidiş-dönüş her şey dahil uçuş olanağı sunuluyor.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli kampanyadan yararlanmak isteyen yolcular, biletlerini 10-31 Ekim tarihlerinde satın almaları halinde, seyahatlerini 1 Kasım 2017-31 Mart 2018 tarihlerinde gerçekleştirebilecek.

Her şey dahil 99 dolardan başlayan biletler, THY’nin resmi internet sitesi ücretleri olmakla birlikte bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebiliyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Balkanlar’ın Belgrad, Kişinev, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp şehirlerine vizesiz, Ukrayna’ya ve Kafkaslar’ın Batum ve Tiflis şehirlerine ise pasaporta gerek duymadan sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyor.

Kapsam dışı seyahat dönemleri ve kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiyewww.turkishairlines.com internet dresinden, “444 0 849” numaralı çağrı merkezinden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

2 yorum

  1. Avatar

    Uçak Bİiet Fiyatları gerçekten çok yükseldi. bazı indirimlerin olması çok iyi olur.

  2. Avatar

    Türk Hava yollarının Ukrayna seferlerinde ki indirim kampanyası uzatılmış bilginiz olsun…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Turistik Bir Gezi – Lviv için Görmeniz Gereken Yerler

Turistik bir gezi de Lviv için Görmeniz Gereken Yerler i sizler için alternatif ...

Translate »