Anasayfa / Rota / Gezgin&Rota / Ukrayna 50 Güzel Kale ve Sarayları

Ukrayna 50 Güzel Kale ve Sarayları

En çok merak edilen konulardan biri Ukrayna 50 Güzel Kale ve Sarayları nın tam listesi, bu geniş araştırmayı sizler için Fotoğraf, Video ve Yazılarla kaleme aldık. Ukrayna 50 Güzel Kale ve Sarayları Ukrayna 'nın Güneyinden kuzeyine Doğusundan Batısına Popüler Kalelerin Fotoğraflı listesini bu yazımızda bulabilirsiniz. Galerinden Fotoğraflara bakarken açıklama kısmından Kale ile ilgili bilgi edine bilirsiniz.  Ukrayna Dün ve Bugünün buluşması 50 popüler Kale ve Sarayları sizlerle. GALERİ " template="default" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]   VİDEO Akkerman Kalesi              …

Genel Bakış

Süper..!

Özet : Ukrayna Kale ve Sarayları

Kullanıcı Oylaması: 3.83 ( 2 oy)

En çok merak edilen konulardan biri Ukrayna 50 Güzel Kale ve Sarayları nın tam listesi, bu geniş araştırmayı sizler için Fotoğraf, Video ve Yazılarla kaleme aldık.

Ukrayna 50 Güzel Kale ve Sarayları, Ukrayna Kaleleri, Ukrayna Gezi Rehberi, Ukrayna da nerelere gidilir, Ukraine remains, Україна замки, zamok, Castle

Ukrayna 50 Güzel Kale ve Sarayları

Ukrayna ‘nın Güneyinden kuzeyine Doğusundan Batısına Popüler Kalelerin Fotoğraflı listesini bu yazımızda bulabilirsiniz. Galerinden Fotoğraflara bakarken açıklama kısmından Kale ile ilgili bilgi edine bilirsiniz. 

Ukrayna Dün ve Bugünün buluşması 50 popüler Kale ve Sarayları sizlerle.

GALERİ

 

VİDEO

Akkerman Kalesi                                             Medzhybizh Kalesi

   

Olesko Kalesi                                                  Kamenet Kalesi
     

Pidhirsthi Kalesi                                              Hotin Kalesi
     

 Palanok, Mukachevo Kalesi                             Ujgorod Kalesi
   

Karpatlar, Shenborn Kalesi 

Kaynak.: IGotoWorld.com

Hakkında Imho Tep

11 yorum

  1. Ukrayna Lviv Bölgesine Gezi Planlıyoruz… O Bölge de Nereleri Tavsiye Edersiniz.?

  2. Olesko , Pidhirist Sarayı gibi bir çok yer var. Kaleler Bahane Çoğrafya Şahane.. 😉

  3. 1 Ay önce Eşimle birlikte Bizde Lviv ‘deydik. Şehir Rehberimiz Zoryana Hanımdı. Çok Keyifli bir gezi oldu. Şehir de bir çok tarihi müze ve işletmeleri gezdik şehir dışında zoryana hanım bizi Pidhiristi Kalesine götürmüştü bir de halk müzesi olarak bilinen bir yere götürdü ama şuan yerin ismi aklımda değil. Kendisine keyifli bir gezi için bize rehber olduğu için çok teşekkür ederiz. Lviv ‘e gitmeyi düşünenler için önerimiz yerli çok iyi bir rehber.

  4. Ukrayna ve çevresinde bulunan bir çok kaleyi tanıtmaya çalışmışsınız. Ukrayna Kültür Elçisi gibi harika bir çalışma olmuş tebrikler.

  5. Ülkenin bir çok geçmişten gelen güzellikleri var. Ukrayna ‘nın tarihine yolculuk yapmak isteyenler için güzel bir referans yazısı olmuş.

  6. Ukrayna ‘nın güzellikleri arasında saklı gizli tarihi…. güzel bir çalışma olmuş.

  7. Ukrayna Mütiş bir ülke gerçekten doğasıyla bozulmamışlığıyla. Ukrayna ‘nın genelini gezmek güzelliklerini keşfetmek gerek. güzel bir paylaşım olmuş Teşekküler http://www.lvivhaber.com

  8. Ukrayna ‘nın güzel kaleleri bir gezimiz de planımıza aldık. teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Lviv için 10 Konsept Restoran

Lviv için 10 Konsept Restoran, Lviv ‘de Konsept olarak nitelendirebileceğimiz başarılı iç ...

Translate »