Anasayfa / Lviv Haber / Lviv Ekonomi / XVI. Uluslararası Lviv Ekonomi Forumu

XVI. Uluslararası Lviv Ekonomi Forumu

Lviv Ekonomi Forumu, Kasım Ayının ilk Haftasında Lviv de 16 ‘cısı düzenlenecek olan Uluslararası Ekonomik Formu Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko himayesinde gerçekleştirilecek.

XVI. Uluslararası Lviv Ekonomi Forumu | Lviv Haber

Lviv Ekonomi Forumu, економічний форум, Львів, Lviv, Lviv Haber, Lviv Ekonomi, Etkinlik, lviv news, новини, ukrayna forum, Ukrayna Haber

Kasım Ayının ilk Haftasında Lviv de 16 ‘cısı düzenlenecek olan Uluslararası Ekonomik Formu Ukrayna Devlet Başkanı Petro Poroşenko himayesinde gerçekleştirilecek.  4 Kasım ile birlikte start alacak etkinliğe 1000 yakın katılımcı ile Devlet Liderleri, Yabancı Yatırımcılar, İş Adamları, Diplomatlar, Uluslar Arası Vakıflar, Meslek Kuruluşları ve Banka Temsilcilerinin Katılacağı belirtilmiştir. 

Genel Olarak 11 Temel Panel özerinde gerçekleştirilecek olan Formda Kamu ve Özel Sektörden isim yapmış Profesyonel kişiler konuşma yapacağı belirtildi.

Formun İlk Gününde; Ukrayna için olumlu bir imaj çizecek olan Teşvik ve Yatırımlara, Sanayi, Etkin Personel Yönetimi, gibi alanlar da sunum yapılarak Ukrayna’nın Ekonomik ve Coğrafi avantajlarına yer verilecek. 

Tarımsal Kalkınma, Enerji, Sınır Ötesi İş Birliği, konuları ile sunum gerçekleşecek.

Formun İkinci Gününde; Ukrayna ve Avrupalı Politikacılar, Ekonomistler, Finansörler, Yatırımcılar ve işadamları için bir tartışma platformu oluşturacak. Ukrayna, Avrupa, Kanada, ABD, Japonya, Yerli ve Yabancı Sosyal Aktivist, Bilim Adamı ve İş Kadını Kollarından bir çok heyete kadar Lviv ‘e resmi ziyaret olacağı haberlerine yer verilmiştir. 

Kasım Ayında Ekonomik inovasyonlara ev sahipliği yapacak olan lviv renkli görüntülere sahne olacağa benziyor. 


Kaynak.: ria.lviv.ua  Lviv Ekonomi Forumu, економічний форум, Львів, Lviv, Lviv Haber, Lviv Ekonomi, Etkinlik, lviv news, новини, ukrayna forum, Ukrayna Haber

Hakkında HmmT AYDs

HmmT AYDs
Lviv Haber Genel Koordinatörü

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Buraya Bakarlar

Onur Kurtay Ukrayna Ekonomisi ve Lviv ‘in Önemi – Röportaj

Ukrayna Türkiye Ticari işbirliği Derneği Başkanı Onur Kurtay Ukrayna Ekonomisi değerlendirdiği röportajımız… ...

Translate »